Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Nikad nisam razumeo zašto tako pametan i duhovit tip troši život u zemlji kao što je Srbija, pa još vodeći internet ratove u blatu protiv raznih vrsta botova i batinaša. Negde drugde bi imao 10x bolji život i karijeru.

 

Sad kad rekoh bolji život, moram da odgledam opet onu tribinu o Boljem životu. :D

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

i cemu te nesuvisle egzibicije, a ima(o) ih podosta koliko se secam...

df3f33520ab6b32d9116a8625f12116b.jpg
 

 

ovo se konkretno obratio botu koji je došao malo da truje a sačekalo ga nešto što nije slutio. taktika mu je čista desetka

Link to comment
Just now, Mos said:

Nikad nisam razumeo zašto tako pametan i duhovit tip troši život u zemlji kao što je Srbija, pa još vodeći internet ratove u blatu protiv raznih vrsta botova i batinaša. Negde drugde bi imao 10x bolji život i karijeru.

Zato sam i pitao da li neko stoji iza njega ili se samo zabavlja.

 

Neverovatno mi je koliko energije troši na opskurne likove.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Krošek said:

levi je rekao da mu je zivot u opasnosti zbog toga kako jumanji nastupa ovim povodom, sve zapitano i bez kategoričke osude. znaci ako poredamo dogadjaje, njegovo pisanje, pa napad, pa reakciju na napad, ovde se komentarise da je vazna ta reakcija, jer ako se prica svodi ipak na nekakvu relativizaciju i jos dodatno pojacavanje odijuma prema dasku kod onih koji bi potencijalno da mu naude (tako sto se vade i dodatno sire njegovi tvitovi gde dira na svetinje). to stvarno moze, dakle cisto onako fizikalno uzrocnoposledicno, ne u teoriji, da poveca opasnost za njega. ti si u sustini to negirao svojim postom.

 

recimo neko ko pojma nema o dasku, moze da zakljuci da je napad bio dobra ideja i da ide da dovrsi posao

da to, možda, nećeš da kažeš da želim da mu naudim, potencijalno?

zabole me

jedino bitno je STOP NASILJU

Link to comment
Just now, rođeni said:

da to, možda, nećeš da kažeš da želim da mu naudim, potencijalno?

zabole me

jedino bitno je STOP NASILJU

 

naravno necu to da kazem.

 

reakcija je vazna, to je poruka. nije nesto sto se svodi na pricati i misliti ispravne stvari, nego ima i realne implikacije

Link to comment

Jedna od boljih fora na Tviteru mi je bilo kad ide na neku konferenciju influensera u Liku, pa im se pokvari bus, a on nadje neku drešinu i izgubi se negde :lolol: to je išlo danima u nastavcima, umirao sam od smeha. Ovi tviter circle jerk ljudi još 10 godina da probaju ne bi bili toliko duhoviti. Samo to mu je i bila najbolja forma, posle je više prešao na hranjenje svih živih kurcem. 

  • +1 1
Link to comment

Covek prica sta misli ne plasi se nikoga i jebe mu se ko ce sta da kaze na to.

E to smeta svima... i onima protiv kojih su mu strelice usmerene i onima sto bi pucali na tu istu stranu slicnim strelicama ali nemaju muda.

  • +1 9
Link to comment
Danas je konjukcija Sunca i Merkura u Ovnu.
 
A tu je i Mars u Blizancima, pa ljude ne mrzi da pišu i ono što impulsivno pomisle.
druze inzenjeru tebe drugarica truje hihi.gif

zivotami!

sent from bubamoto


  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Danas je konjukcija Sunca i Merkura u Ovnu.

 

A tu je i Mars u Blizancima, pa ljude ne mrzi da pišu i ono što impulsivno pomisle.

 

Je l' taj Mars u Blizancima utiče na nas Blizance ili šta? :D 

Link to comment
[mention=135]gospa buba[/mention]
 
Čista fizika gospo [emoji3]
 
[mention=12630]msv[/mention]
 
Bitniji je podznak nego znak [emoji3]
to valjda do 30te. ili od 30te? :unsure:

kako poznajem scenu a? :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...