Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

 
postoji pod drugim imenom, nije bitno
 
znači ne znaš ništa o njemu, ne slušaš, ne zanima te, ali mu nisu lepi tvitovi, pa ćeš da ga opljuneš baš sada kad su ga napali
to je baš ružno što radiš, ali nije to nagore što je ružno, nego što  je njemu zbog toga bukvalno život u opasnosti
Naravno da mu nije zbog toga život u opasnosti.
Nego zbog onoga što priča na radiju i u javnom prostoru, što zapravo i jeste najgora stvar.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Daško ima svojih ispada, ali, generalno, jeste link u vinklu...

 

Ume da pretera, zato je, na žalost, i otišao odavde, ali je jedan od normalnijih ljudi u našem javnom prostoru...

E, ja se vise ne secam sto je napustio forum. Jel su ga banovali ili je sam otisao?

Link to comment
Just now, munze said:

E, ja se vise ne secam sto je napustio forum. Jel su ga banovali ili je sam otisao?

Otišao posle bana, koji je dobio zbog jednog, hm, baš divljačkog ispada, spram jednog netalentovanog muzičara...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Naravno da mu nije zbog toga život u opasnosti.
Nego zbog onoga što priča na radiju i u javnom prostoru, što zapravo i jeste najgora stvar.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

jeste mu u opasnosti zivot zbog toga sto je napadnut i sto se to relativizuje tako sto se izvlaci njegovo sokantno ponasanje na tviteru. neko drugi sutra moze da ga napadne, moze i treci i jednom neko ce uspeti u tome sto je naumio

  • +1 3
Link to comment

Ovaj uživa u tome što je "ekscentričan" i "drugačiji". 

 

To što najviše pogađa one lošije i opasnije od njega je druga priča i uopšte mu ne daje kredibilitet.

 

Kakva mistifikacija, došao je prosvetitelj da pogađa slabe tačke i svilene dušice...

 

Da se razumemo, apsolutno ima pravo da piše šta želi i da ne bude zbog toga napadnut.

 

 

 

 

  • -1 4
Link to comment
37 minutes ago, msv said:

I dalje je na tviteru pod imenom Uspeh Petrović, ali se sada kontroliše.

Preterao je za CG izbore otvoreno podržavši DPS i kasnije one njihove mitinge za odbranu CG.

Naravno, ništa od toga nije opravdanje za šipke.

Postoji li politička pozadina kod njega, u smislu neke organizacije, ili se samo zabavlja?

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Otišao posle bana, koji je dobio zbog jednog, hm, baš divljačkog ispada, spram jednog netalentovanog muzičara...

Jako duhovitog posta, in my book. 

  • +1 4
Link to comment
 
jeste mu u opasnosti zivot zbog toga sto je napadnut i sto se to relativizuje tako sto se izvlaci njegovo sokantno ponasanje na tviteru. neko drugi sutra moze da ga napadne, moze i treci i jednom neko ce uspeti u tome sto je naumio
Pa jel čitaš ti šta sam ja napisao?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
14 minutes ago, svashtabezneshto said:

zapad todorović je bio koncept nick inspirisan likom istoka pavlovića, satiričan, brutalan, neukusan, 

prenaglašen, uveličana slika u ogledalu, sjajan.

problem je nastao kad je nikola parun (libek) obznanio javnosti ko stoji iza koncepta*,

od tad se polako briše razlika između daška milinovića novinara i zapada todorovića,

literarnog junaka savremenog tviter doba.

analizirati daška i to što on kao radijski voditelj radi kroz prizmu njegovog literarnog lika 

u ragnu vijanja glumaca po ulici jer su glumili neke neomiljene likove. bukvalno.

 

*nije to bila neka tajna, znali je ekipa sa foruma, neki ljudi iz medija, ali se prećutno podrazumevalo

da to ne treba širiti okolo (ili su prosto ljudi pravili razliku između satiričnog lika i stvarnog života).

no, parun je kao česta žrtva zapadovog uboda odlučio da uzvrati najjadnije moguće

 

Ta ljiga je juče tvitnula da čak ni "ekstremisti" ne zaslužuju da budu biveni. Kao Bihali i Daško su jedno te isto, ali kao da ne flekamo ulice krvlju...

 

8 minutes ago, Milošica said:

Postoji li politička pozadina kod njega, u smislu neke organizacije, ili se samo zabavlja?

 

Ne da ja znam.

Edited by msv
Link to comment





 
postoji pod drugim imenom, nije bitno
 
znači ne znaš ništa o njemu, ne slušaš, ne zanima te, ali mu nisu lepi tvitovi, pa ćeš da ga opljuneš baš sada kad su ga napali
to je baš ružno što radiš, ali nije to nagore što je ružno, nego što  je njemu zbog toga bukvalno život u opasnosti


Posto ga nisam nikad pljuvala, bar mislim da nisam, za lika sam i zaboravila nego sam naletela da je neko ss taj tvit gore i setila se i dosla najnormalnije da pitam.
To sto mi ucitavate, vas je problem, jer to zelite da vidite ili citate sa nerazumevanjem, trece jbg nema.
I da mi je iz oka izasao isto bih reagovala, a sta mislim o tom napadu sasvim jasno i nedvosmisleno pise u postu koji si masno sasekao i pokusao da nametnes nesto sto zelis da bi se prepucavao verovatno.
Ili ko zna iz kojih razloga na kraju.

Nesto se danas desava ovde. Bas zatrovana atmosfera neka.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Pa jel čitaš ti šta sam ja napisao?

.... Shiit has hit the fan!
 

levi je rekao da mu je zivot u opasnosti zbog toga kako jumanji nastupa ovim povodom, sve zapitano i bez kategoričke osude. znaci ako poredamo dogadjaje, njegovo pisanje, pa napad, pa reakciju na napad, ovde se komentarise da je vazna ta reakcija, jer ako se prica svodi ipak na nekakvu relativizaciju i jos dodatno pojacavanje odijuma prema dasku kod onih koji bi potencijalno da mu naude (tako sto se vade i dodatno sire njegovi tvitovi gde dira na svetinje). to stvarno moze, dakle cisto onako fizikalno uzrocnoposledicno, ne u teoriji, da poveca opasnost za njega. ti si u sustini to negirao svojim postom.

 

recimo neko ko pojma nema o dasku, moze da zakljuci da je napad bio dobra ideja i da ide da dovrsi posao

Link to comment

Prvo sledeće međusobno napušavanje forumaša će rezultovati zaključavanjem topica i privremenim nepisanjem, a bilo bi greota jer je tema aktuelna a bogme i bitna. Međusobne razmirice ostavite po strani.

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Nesto se danas desava ovde. Bas zatrovana atmosfera nesto.

 

Danas je konjukcija Sunca i Merkura u Ovnu.

 

A tu je i Mars u Blizancima, pa ljude ne mrzi da pišu i ono što impulsivno pomisle.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...