Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Ma to je bezveze, to sa Zapadom Todorovićem je bilo šta je bilo, "ventil", neko kaže nepotreban, nekome nije smetalo.

Nema to veze sa ovim sada. Naravno da će ovaj ološ sada i to da izvuče iz rukava.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Nego mene zanima je l je taj Dasko ovaj opskurni lik i cemu te nesuvisle egzibicije, a ima(o) ih podosta koliko se secam...

 

mena sad zanima da li ti stvarno nisi  znala da je to on,

 

ili si htela da pokažeš da nije čudno da su ga napali s obzirom šta piše

  • +1 1
Link to comment

Sta coveka tera da takve stvari pise i insinuira kao ti prema meni recimo?

Mislim da u mom postu sve lepo pise, pored toga sto si ga sasekao i dao drugi smisao.


Dodatan komentar je neporeban, osim da naravno da ne mislm da je zbog toga nadrljao, ali da def nije bas lik u vinklu, nevezano za taj tvit secam se svakakvih njegovih bljuvotina.

Uostalom taj nalog ne postoji valjda odavno, jel?









Link to comment
Just now, Jumanji said:

Sta coveka tera da takve stvari pise i insinuira?

Mislim da u mom postu sve lepo pise.
Dodatan komentar je neporeban, osim da naravno da ne mislm da je zbog toga nadrljao, ali da def nije bas lik u vinklu, nevezano za taj tvit secam se svakakvih njegovih bljuvotina.

Daško ima svojih ispada, ali, generalno, jeste link u vinklu...

 

Ume da pretera, zato je, na žalost, i otišao odavde, ali je jedan od normalnijih ljudi u našem javnom prostoru...

  • +1 6
Link to comment

A danas inace tesko biti prostacina i dziber, vulgaran.
Koliko vidim davimo se u tome na svakom koraku, sto normalniji neko to veci izopstenik, osmo svetsko cudo i pajz sad... svilena dusica. Ehh da...

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
9 minutes ago, Jumanji said:

Sta coveka tera da takve stvari pise i insinuira kao ti prema meni recimo?

Mislim da u mom postu sve lepo pise, pored toga sto si ga sasekao i dao drugi smisao.


Dodatan komentar je neporeban, osim da naravno da ne mislm da je zbog toga nadrljao, ali da def nije bas lik u vinklu, nevezano za taj tvit secam se svakakvih njegovih bljuvotina.

Uostalom taj nalog ne postoji valjda odavno, jel?

 

postoji pod drugim imenom, nije bitno

 

znači ne znaš ništa o njemu, ne slušaš, ne zanima te, ali mu nisu lepi tvitovi, pa ćeš da ga opljuneš baš sada kad su ga napali

to je baš ružno što radiš, ali nije to nagore što je ružno, nego što  je njemu zbog toga bukvalno život u opasnosti

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

I dalje je na tviteru pod imenom Uspeh Petrović, ali se sada kontroliše.

Preterao je za CG izbore otvoreno podržavši DPS i kasnije one njihove mitinge za odbranu CG.

Naravno, ništa od toga nije opravdanje za šipke.

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...