Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

razmishljam celo veche, oni su se ozbiljno nalozili da je super srbija, ljudi zive genijalno, putevi mostovi fabrike zeleznica, bdp gdp, nema nezaposlenih, gastosi se vratili, svi se vakcinisali, svi postigli imunitet krda, svi frilensuju, porezi se placaju, sve digitalizovano, sve ekologija, politichki dijalog vrhunski, novinari totalni carevi rade svoj posao neometano. zene cevapi fontane na sve strane. zamisli sad neko uzme da ovako javno kvari :ph34r:

Link to comment

Nemojmo tim konkretni govancetima učitavati neku pamet. To su mala govanca koja za primer trebaju biti optužena za pokušaj ubistva ili nanošenje teških telesnih povreda. Za primer.
Tu da ima mozga kopalo bi se da se vidi ceo lanac koji doveo do toga da neka govanca pomisle:
Ajmo da postanemo frajeri da ištangliramo Daška, bićemo šmekeri.
I onda jbti mater tim "šefovima".
Što se naravno neće desiti.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 3
Link to comment

ne razumem, ko im je "ucitavao pamet"

a naravno da ih treba nagaziti sto vise

 

i jos i vaznije naredbodavce

nikad, ali nikad se ovo ne desava na inicijativu izvrsilaca

 

  • +1 1
Link to comment
ne razumem, ko im je "ucitavao pamet"
a naravno da ih treba nagaziti sto vise
 
i jos i vaznije naredbodavce
nikad, ali nikad se ovo ne desava na inicijativu izvrsilaca
 
Mislim da je za njih nedostižni intelektualni napor i da su razmišljali o bilo čemu...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ova zemlja postaje sve gadnija, i sve će više biti ovakvih slučajeva. 

Napadači će dobiti neke smešne kazne, nadređeni će ostati nepoznati.

Fuj

  • +1 3
Link to comment

Ne slusam ih, ali ova hajducija i fasizam nista vise ne cude. Jedne stangle oslobodis, da bi druge zaposlio.


Nego mene zanima je l je taj Dasko ovaj opskurni lik i cemu te nesuvisle egzibicije, a ima(o) ih podosta koliko se secam...

df3f33520ab6b32d9116a8625f12116b.jpg



Link to comment

De sadovski momenti i kletve su bili rezervisani za botove i fašove sa dna kace, nije ih upotrebljavao tek tako. Ja ne bih komunicirao na taj način (verovatno ni bilo ko odavde), ali se ti tvitovi vade iz konteksta i okreću protiv njega.

  • +1 2
Link to comment

I ja se slažem da je meni taj njegov fazon isuviše provokativan, ali da zbog toga bude napadnut i popije štanglu je bolesno i vrlo zabrinjavajuće.

Ej, zbog glupih tvitova, pa jbt. Šta je sledeće?

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...