Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

1 minute ago, giuseppe said:

... I da Daška zove Matijina kći u Utisak :)

uh, bilo bi fani. 

ali, bolje da nam traju ovako, ispod velikog radara. 

  • +1 1
Link to comment
On 14.3.2021. at 11:26, giuseppe said:

Mislim da sam sa njima od 2011, možda omašio nekih par epizoda.

Ja od kraja 2016 tj. od kad su na internetu. Do tada sam ih ignorisla jer sam mislila da je to nešto na fazon Državnog posla (a DP mi je agresivno nesmešan). Nisam propustila nijednu ep. a kad su na letnjoj pauzi kriziram pa sam preslušala i sve stare ep. sa O radija i ono nešto malo sa B92 radija (neke krdžave snimke što je ovde neko kačio). Jedino ne znam kakvi su bili na As Radiju, taj period kad god pominju imam osećaj kao da je neka praistorija :D

Link to comment
28 minutes ago, Patty Lee said:

Ja od kraja 2016 tj. od kad su na internetu. Do tada sam ih ignorisla jer sam mislila da je to nešto na fazon Državnog posla (a DP mi je agresivno nesmešan). Nisam propustila nijednu ep. a kad su na letnjoj pauzi kriziram pa sam preslušala i sve stare ep. sa O radija i ono nešto malo sa B92 radija (neke krdžave snimke što je ovde neko kačio). Jedino ne znam kakvi su bili na As Radiju, taj period kad god pominju imam osećaj kao da je neka praistorija :D

mislim da ima link negde i na te emisije sa asa, na nekom aploudu, kachio je neko, sad cu da vidim da li imam.

 

 

imam: 2011-2014, valjda su to te neke godine. uzmi cero sve chetiri nece da se baci™ :hihi:

 

https://mega.nz/folder/rRUhDBIQ#Y2Bf8SIQw15l5KVMdT_Slw

 

 

(ne znam da li sve radi, nisam proveravala skorije radi!)

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 5 weeks later...

slušam ih posle x vremena, stari divajs mi nije podržavao app, i šta ga znam, nije to više moja šolja čaja. mnogo žuči sasipaju od sabajle

 

muzika je i dalje odlična za jutarnji boost

Link to comment

Napalo Daška na ulici, eno ga na ušivanju. Dva mlađa faša koliko čujem, svetla četnička tradicija - dva na jednog iz zasede, suzavac i štangla.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...