Jump to content

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić

giuseppe

Recommended Posts

slepa živana
34 minutes ago, nisam ja said:

de to ima?

u podkastu od četvrtka, prekjuče.

piše mu neki slušalac sms, ne bi toliko kukao da si otišao na izlet u pustinju, tamo u tunisu. a daško, da, baš mi je žao što nisam otišao na izlet u pustinju, pošto mi je to druga omiljena stvar posle izleta na kome mi odseku kurac :lolol:

• Haha 1
  • Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

284

• darling

260

• giuseppe

150

• Ravanelli

130

Top Posters In This Topic

Popular Posts

super su price o daskovoj golgoti u tunisu

Možda su mu te priče za djecu ok, par puta sam ga gledao kad priča neke priče, djeluje uznemirujuće taj njegov performans. Joj i da, imao je onaj neki spuki pokušaj kviza na RTS. Djeluje baš da j

Posted Images

James Marshall

Džabe, nije vidio da mu je tviter zapravo prethodni put učinio uslugu, nekad ljudi ne vide kad radiš za njihovo dobro... Vidi se da je Srbenda, ima tu slijepu mrlju :lolol:

• +1 1
francuski sobar

Sad sam moro guglati ko je uroš petrović i vidim da znam lika, u stvari ne znam ga al ga srećem mota se po nekim zajedničkim projektima, ostavlja dojam retko antipatičnog i da se blago izrazim nekog ne baš najbistrijeg i sad vidim da je nekakav ultra i uspešan selebriti, naš najčitaniji dečiji pisac, inovator, motivator, biznismen, fotograf, precednik mense, zvanično najpametniji srbin a i među par najpametniih u svetu :blink:

• Haha 1
James Marshall

I meni antipatičan, jedno vrijeme je baš smarao sa tim svojim IQ-om i djeluje da mu je to najbitnije i da mu je ego ko balon

James Marshall

Možda su mu te priče za djecu ok, par puta sam ga gledao kad priča neke priče, djeluje uznemirujuće taj njegov performans.

Joj i da, imao je onaj neki spuki pokušaj kviza na RTS. Djeluje baš da je van vinkla, moguće da i to spada u tu definiciju najpametnijeg.

• Haha 2