Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

E pa sad jbga javna je ličnost, i javni je posao.
Vama samo bode oči ovo, što vam je svima sve super.
Eto mislim da mu je muzički ukus super, i ranije su emisije bile dobre.
Ali mi bezveze da napominjem kad je nešto dobro.
Takvo bi valjda trebalo da bude?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ja ga prvi ovdje klepim za sto stvari (tipa za zapada i promašene koncepte) ali ovo baš onako miriše na neku "skino mi ribu" ličnu priču. Ono, generalno ako nemaš neki bif sa njim većini ljudi je čovjek potpuno van vidnog polja. Ali proglašavati ga debilom zbog rekla kazala neke gluposti van konteksta mi je baš bezveze, a i nije prvi put

Link to comment

Samo pitam, čemu toliko žuči oko nečega što ni ne konzumiraš kao sadržaj, ono, ako može čisto obrazloženje zašto tako olako lijepimo etikete debila ljudima. Ne znam čoveka lično, često me nervira u svojim stavovima, ali nikad mu ne bih prikačio da je debil.

Link to comment
21 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

super su price o daskovoj golgoti u tunisu

de to ima?

 

prvo pravilo kloake: nikad ne pričaj o dobrim stvarima. 

 

a i ovo za tunis je super, od čove kojo sere o grčkoj i grcima, a nikad nije bio tamo. :rolf:

  • Haha 1
Link to comment
34 minutes ago, nisam ja said:

de to ima?

u podkastu od četvrtka, prekjuče.

piše mu neki slušalac sms, ne bi toliko kukao da si otišao na izlet u pustinju, tamo u tunisu. a daško, da, baš mi je žao što nisam otišao na izlet u pustinju, pošto mi je to druga omiljena stvar posle izleta na kome mi odseku kurac :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Džabe, nije vidio da mu je tviter zapravo prethodni put učinio uslugu, nekad ljudi ne vide kad radiš za njihovo dobro... Vidi se da je Srbenda, ima tu slijepu mrlju :lolol:

  • +1 1
Link to comment

Sad sam moro guglati ko je uroš petrović i vidim da znam lika, u stvari ne znam ga al ga srećem mota se po nekim zajedničkim projektima, ostavlja dojam retko antipatičnog i da se blago izrazim nekog ne baš najbistrijeg i sad vidim da je nekakav ultra i uspešan selebriti, naš najčitaniji dečiji pisac, inovator, motivator, biznismen, fotograf, precednik mense, zvanično najpametniji srbin a i među par najpametniih u svetu :blink:

 

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...