Jump to content

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić

giuseppe

Recommended Posts

• Replies 2,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

284

• darling

260

• giuseppe

150

• Ravanelli

130

Top Posters In This Topic

Popular Posts

super su price o daskovoj golgoti u tunisu

Možda su mu te priče za djecu ok, par puta sam ga gledao kad priča neke priče, djeluje uznemirujuće taj njegov performans. Joj i da, imao je onaj neki spuki pokušaj kviza na RTS. Djeluje baš da j

Posted Images

Jbg ispao je Mrčo naivan... sto se kaze cackao je mecku vec dugo dugo i na kraju su ga docekali na volej

slazem se da je pederski prijavljivati ovakav sadrzaj (narocito kada znamo koja ekipa govana to radi) ali je "softver" neumoljiv. Iskreno mislim da je i za njega bolje da se malo odmori od Zapada i da porciju sisa u inboks dobija iskljucivo putem Instagrama.

• 4 weeks later...

Pa piše gore permanent suspension. Sad, ja ne znam kako to funkcioniše na Twitteru da l je 3 strikes and you’re out ili kako već... jer mogu da se zakunem da mu ovo nije prva suspenzija i da se i ranije žalio na pravila tamo, samo što je ranije kazna bila da ne smeš da tvituješ određeni broj dana.

giuseppe

Ne znam čemu se nada, ali slaba vajda sa Twitter supportom, zabole ih da se cimaju. Najbolje da vaskrsne pod drugim imenom dok još uvek može da brzo uhvati followere na sentiment... No, živi na Instagramu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Facundo Orellana

Debeli je malo već dosadan sa opanjkavanjem Tunisa. Mogao je da izabere hotel u Hamamet Nordu, Jasmin Hamametu ili Mahdiji, čisto da se ne kupa u govnima. Valjda prvo proveriš gde ideš, istražiš, čisto da ne završiš u neposrednoj blizini kanalizacione cevi koja se izliva u vodu.

Frank Pembleton
Debeli je malo već dosadan sa opanjkavanjem Tunisa. Mogao je da izabere hotel u Hamamet Nordu, Jasmin Hamametu ili Mahdiji, čisto da se ne kupa u govnima. Valjda prvo proveriš gde ideš, istražiš, čisto da ne završiš u neposrednoj blizini kanalizacione cevi koja se izliva u vodu.
Šta on letovao u Tunisu, pa kuka?

.... Shiit has hit the fan!

Facundo Orellana
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Šta on letovao u Tunisu, pa kuka?

Pre nekoliko godina je bio u Port El Kantauiju. Više puta je pričao kako su govna plivala oko njega, odnosno da mu uvek zapadne užas od mora, hrane i plaža na letovanju. Ljudi kače slike stvarajući privid da im je dobro, a sve je užasno po Egiptima, Tunisima itd. Najgore što nigde nije ni išao, mrzelo ga sve. Ženskinja ga neka zeznula.

Frank Pembleton
Pre nekoliko godina je bio u Port El Kantauiju. Više puta je pričao kako su govna plivala oko njega, odnosno da mu uvek zapadne užas od mora, hrane i plaža na letovanju. Ljudi kače slike stvarajući privid da im je dobro, a sve je užasno po Egiptima, Tunisima itd. Najgore što nigde nije ni išao, mrzelo ga sve. Ženskinja ga neka zeznula.
Potvrđuje da je debil...