Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

On 18.3.2020. at 10:35, gospa buba said:

ojebemti i oni bosanci iz diznilenda dosadni kad se razdvoje :rolf:
 

Eh konačno iščačkah koji su to, pa ono nisu bosanci no bosančine ::laugh: uz to jedan homoseksualac a drugi izgleda ppp forumaš. Iritiraju solidno, moglo bi se  i zapratiti. Naravno da se sastave opet prvo.

 

Link to comment
Eh konačno iščačkah koji su to, pa ono nisu bosanci no bosančine :[emoji23] uz to jedan homoseksualac a drugi izgleda ppp forumaš. Iritiraju solidno, moglo bi se  i zapratiti. Naravno da se sastave opet prvo.   

 

odlichni su bosanci! biggrin.png slushaj staro pa zaprati, shta ce ti da se sastavljaju. mada ne razumem, ja sam ful u tehnologijii sada, mogu preko zuma svi da rade, nastava onlajn biggrin.png

 

i sebichna sam hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Brrrr mogu mislit, ne pada mi na pamet da kliknem na podkast.

 

Stvarno mi mogo Mlađo malo od kuće da se prikači pa kako god može i taj Zum, jel to beše ono Tajni za štrebere.

Link to comment
10 minutes ago, francuski sobar said:

Brrrr mogu mislit, ne pada mi na pamet da kliknem na podkast.

 

Stvarno mi mogo Mlađo malo od kuće da se prikači pa kako god može i taj Zum, jel to beše ono Tajni za štrebere.

shtosi chudan chovek :lolol:

 

jeste zum, besplatan zum 40 minuta sastanka, moze po 40 minuta da zapochne kolko hoce u danu.

 

vidim da i bosanci drze jedva 35 minuta svaki, ne znam shta se zavitlavaju (ne kazem, uhodavaju se i oni, ali ja nemam vremena za tolko pojedinachnih bosanaca :lolol: ) zapochne jedan 40 minuta, posle zapochne drugi 40 minuta, ne koshta, pozovu se medjusobno i sve kul.

Edited by gospa buba
Link to comment

lol ne da je štreberska alatka, čuj 40 minuta pa mali odmor pa drugi čas, verovatno ne sme ni da se zakasni , ima tih multikam platformi koliko oš i ne da su besplatne, nego ne treba ni app ni nalog, doduše sise il štogod u inboks poželjne ali nisu obavezne* :tongue:

 

* ovo da ih potaknem malo

 

Edited by francuski sobar
Link to comment
6 hours ago, francuski sobar said:

lol ne da je štreberska alatka, čuj 40 minuta pa mali odmor pa drugi čas, verovatno ne sme ni da se zakasni , ima tih multikam platformi koliko oš i ne da su besplatne, nego ne treba ni app ni nalog, doduše sise il štogod u inboks poželjne ali nisu obavezne* :tongue:

 

* ovo da ih potaknem malo

 

 

jel ti plaćaš nih kada toliko kritikuješ? ako ne onda odmah da počneš! :angry:

Link to comment
2 hours ago, Ravanelli said:

 

jel ti plaćaš nih kada toliko kritikuješ? ako ne onda odmah da počneš! :angry:

 

Šaljem već. Zoliju :sleep:

 

Nešto se razmišljam dal sam ikad mogo slušat nekog radijo hosta a da nije deo nekog dobro uparenog dvojca, Možda Mjehur dok nije puko ko generacija il Brakus dok se nije odo Banjcu.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...