Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

40 minutes ago, levi said:

pa skoro da se može tako reći

 

uglavnom su Zoli-ploče iz njegove kolekcije, ili uleti i neka Mlađina?

a ja imam utisak da je bash akshalija dominantni izvor zolijeve muzike :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

apa ne slazem se ja sa debelim uvek. chesto da, ali chesto i ne :hihi:

 

sigurno nije veronauka. ili ako jeste, onda 5 praznih mesta pa veronauka. kilavi iz matisha su kilavi i iz verske, nemoj to da zaboravish :hihi:

 

znachi svi. i kilavi gradjani. njih ne mozesh ljudski ni da sistemski indoktrinitash. nisu tu :ph34r: :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment
15 hours ago, Ravanelli said:

u to ime jedna zolijevska!

 

 

 

 

22 hours ago, msv said:

Imaginarni lik. Krenulo je od šale kako bi neko trebalo da pušta sranje muziku u noćnoj smeni da bi njihova muzika bila super. Onda su uzeli da grade lik noćnog čuvara Zorana Kovača Zolija, ratnika za rok koji živi od mamine penzije.

zapravao, istina je da se par jutara za redom pred početak emisije namestilo da ide pesma grupe balkan ili neki drugi treš koji su imali na listi, i to ih je inspirisalo. ko pušta muziku dok oni nisu tu... ostalo je mit.

Link to comment

Nekako mogu da saosećam sa tim maštanjem, mi smo kao pravi radio, pa ide emisija pre naše, ali oni su idioti i puštaju gluposti, no se opet lepo nasmešimo jedni drugima tokom smene i jedva čekamo da pustimo bolju muziku... Prilično životna stvar :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...