Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Kakav li je taj kad je njanjav spram njih dvojice 😂. Tj. Svakog nsađanina/rumljanina. Dobro rumljani/sremci su pride i naxalni, daško nkje stigao to da usvoji. De se beše on rodio, zaboravio sam. 

 

Al onaj standard koji postoji kod domaćih radio voditelja mi je nepodnošljiv. 

Link to comment

mislish nishlija nije oslobadjan fizichkog pa ti chudno :lolol:

 

ok je dete, opustilo se. kad mora, shta cemo. missim sve je bolje nego dashko sam/mladja sam :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

Kakav li je taj kad je njanjav spram njih dvojice 😂. Tj. Svakog nsađanina/rumljanina. Dobro rumljani/sremci su pride i naxalni, daško nkje stigao to da usvoji. De se beše on rodio, zaboravio sam. 

 

Al onaj standard koji postoji kod domaćih radio voditelja mi je nepodnošljiv. 

mislim da se rodio u rumi. povremeno priča neke zgode i nezgode vezane za tu činjenicu :lol:

meni je jedino nepodnošljivo krkljanje i kašljanje u mikrofon, pogotovo kad pešačim pa slušam preko slušalica, tačno imam osećaj da mi krklja u mozak. a primetila sam da mlađa uopšte to ne smatra za neku pristojnost... recimo završi se pesma, vrate se u program i on se izriga u mikrofon u trećoj sekundi. to znači da nema ni ideju da pre kraja pesme pročisti grlo, o čaju, medu, septoletama ili nečem sličnom da i ne govorimo, baš kurcobolja. težak pank.

 

tako da, đorđe odličan, nemam zamerki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...