Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

U jednoj skorašnjoj epizodi, ne mogu da se setim da l pre ili posle letnje pauze su čitali nepismeni uvodnik iz nekog časopisa, reč urednika tj. urednice naprednjakuše. Da li slučajno, SLUČAJNO, neko ima ideju koji časopis je bio u pitanju (kapiram da se niko živi ne seća koja bi epizoda mogla biti)? Sećam se samo da je Daško objašnjavao da je to časopis za izvlačenje para i (po njegovom opisu) urednica može slobodno na topic dame od stila. Meni je nešto u glavi da je to bio ovaj inflight magazin Elevate što su ga pominjali u ponedeljak, ali tu postoji samo uvodnik koji piše direktor ErSrbije...:mellow:

Link to comment
On 1.11.2019. at 15:13, msv said:

@Patty Lee Žao mi je što se sećam. Mirela Krajinović, plejboj-zečica iz Narodnog pozorišta i vlasnica magazina Glob.

http://www.globe-magazine.com/

 

 

au, krv ti hebem...

vidi članka "Gradske priče / City Buzz - VOJISLAV ŠEŠELJ".

ja očekivao nešto tipa gde Vojo izlazi, šta je zadnje gledao u pozorištu, gde su najbolje šnenokle u gradu...

al kurac, opet guslanje o hagu (ladno je malim slovom napisano, i u delu na srpskom, i na engleskom).

da, da, ima i deo kad prevode na engleski šta Vojo priča o Hagu, pretpostavljam da su Arapi koji presedaju na Tesli zaintrigirani da baš to pročitaju.

Link to comment

Navikao sa Mlađom :happy: Zapravo, ovo nije ni puko prekidanje, nego postavi pitanje, a onda odgovara i objašnjava umesto gosta...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

ja to ni ne uzimam ko novinarski intervju, nego ko da su u kafani, dasko zvao, pa mikorofon nasred stola. u tom smislu dasko nek upada u odgovor, nek odgovara i om, neam problem s tim. plus volim da cujem jos daska. no, bez obzira na moju ljubav prema daskou, ovu epizodu necu slusati, jer imam prezasicenje teofilom pancicem koje nikako da prodje eo vec deset petnaes dvaes godina.

 

 

Link to comment
Navikao sa Mlađom :happy: Zapravo, ovo nije ni puko prekidanje, nego postavi pitanje, a onda odgovara i objašnjava umesto gosta...
Kolika su to očekivanja? Pa jbte Daško je to...
Ko voli voli, nemojte se nadati nekom zanatu i znanju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

pa nemojte slushati ljudi ako vam ne valja ko ja shto nikad ne uzmem da slusham npr boshka shta ce mi :hihi:

ili vi slushate boshka a ja ne volim i ne slusham pa dodjem da vam kazem :unsure:

boshka dashka shtagod ko nece

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...