Jump to content
giuseppe

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

imas na njihovom sajtu, novi daskov podkast gde uvek ima nekog novog gosta. meni to bas i nije zanimljivo posto ja hocu da cujem sta dasko ima da kaze, a ne sta daskovi gosti imaju da kazu. doduse, ako nastavi u ovom stilu moracu da pocnem da slusam :D 

Patty Lee
Just now, Кристофер Лумумбо said:

posto ja hocu da cujem sta dasko ima da kaze, a ne sta daskovi gosti imaju da kazu. doduse, ako nastavi u ovom stilu moracu da pocnem da slusam :D 

Ja ovaj problem imam u Alarmu, radije slušam i više me zanima šta Daško ima da kaže (zapravo, samo to me i zanima), ali kapiram da je (i zašto je) Mladen neophodan.

James Marshall

Meni je ipak najzanimljiviji dijalog, dinamika između njih, i spontane fore koje jedan iz drugog provociraju, nije baš da se za sve ove godine nisam upoznao sa stavovima njih dvojice :D

francuski sobar

E to otprilike, već je primećeno da su iako duhoviti kad rade sami ili sa nekim drugim nije ni zbliza to to.

Dečački šarm ekslodira u hemiji savršenog spoja njihovih različitih karaktera. Svo vreme blago nerviraju  a opet  milo je i smešno, takoreći bude ono materinsko u  nama.

crtamOrasi
15 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

imas na njihovom sajtu, novi daskov podkast gde uvek ima nekog novog gosta. meni to bas i nije zanimljivo posto ja hocu da cujem sta dasko ima da kaze, a ne sta daskovi gosti imaju da kazu. doduse, ako nastavi u ovom stilu moracu da pocnem da slusam :D 

А, сад видим, Топле љуцке приче, нисам приметио то уопште до сада. Хвала :)

Patty Lee

U jednoj skorašnjoj epizodi, ne mogu da se setim da l pre ili posle letnje pauze su čitali nepismeni uvodnik iz nekog časopisa, reč urednika tj. urednice naprednjakuše. Da li slučajno, SLUČAJNO, neko ima ideju koji časopis je bio u pitanju (kapiram da se niko živi ne seća koja bi epizoda mogla biti)? Sećam se samo da je Daško objašnjavao da je to časopis za izvlačenje para i (po njegovom opisu) urednica može slobodno na topic dame od stila. Meni je nešto u glavi da je to bio ovaj inflight magazin Elevate što su ga pominjali u ponedeljak, ali tu postoji samo uvodnik koji piše direktor ErSrbije...:mellow:

Svarog
On 1.11.2019. at 15:13, msv said:

@Patty Lee Žao mi je što se sećam. Mirela Krajinović, plejboj-zečica iz Narodnog pozorišta i vlasnica magazina Glob.

http://www.globe-magazine.com/

au, krv ti hebem...

vidi članka "Gradske priče / City Buzz - VOJISLAV ŠEŠELJ".

ja očekivao nešto tipa gde Vojo izlazi, šta je zadnje gledao u pozorištu, gde su najbolje šnenokle u gradu...

al kurac, opet guslanje o hagu (ladno je malim slovom napisano, i u delu na srpskom, i na engleskom).

da, da, ima i deo kad prevode na engleski šta Vojo priča o Hagu, pretpostavljam da su Arapi koji presedaju na Tesli zaintrigirani da baš to pročitaju.

Patty Lee

Ova ep. sa Teofilom je mnogo bolja i zanimljivija, neuporedivo sa intervujom sa R. B. Meni je sat proleteo.

Skyhighatrist

Samo još da nauči da ne prekida gosta u svakoj drugoj rečenici...