Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

recite mladji da u ovom svom novom podcastu pusti gosta da zavrsi recenicu makar ponekad. imala sam zelju da odslusam rumenu buzarovsku ali od njega ne uspijevam.

Edited by morgana
Link to comment
2 hours ago, morgana said:

recite mladji da u ovom svom novom podcastu pusti gosta da zavrsi recenicu makar ponekad. imala sam zelju da odslusam rumenu buzarovsku ali od njega ne uspijevam.

 

*Dašku

Trebaće mu vremena da se uhoda, gost/gošća nije Mlađa da se šibaju fazonima celu emisiju.

 

@gospa buba

Košarkaš Darko Miličić

 

Edited by msv
Link to comment
  • 2 weeks later...

Upravo sad slušam intervju sa Rumenom i ono je strašno... Dašku neko da objasni da a) mora da umukne ako misli da radi podcast ovog tipa, nije poenta da po milioniti put čujemo šta on voli, šta je slušao i gledao i pročitao, kakvi su njegovi stavovi... to sve znamo, daj da saznamo nešto o sagovorniku i b) da je skroz OK ako nekad nisi u pravu ili su ti informacije zastarele ili su nepotpune ili ti je interpretcija promašena (što se btw i inače dešava, ne samo u ovom intervjuu, ali pređemo svi preko toga, jer - who cares), neće biti smak sveta, aman. Samo treba pustiti sagovornika da kaže šta ima. Pusti jebote da se neko ne složi s tobom.

Link to comment
5 hours ago, Patty Lee said:

Upravo sad slušam intervju sa Rumenom i ono je strašno... Dašku neko da objasni da a) mora da umukne ako misli da radi podcast ovog tipa, nije poenta da po milioniti put čujemo šta on voli, šta je slušao i gledao i pročitao, kakvi su njegovi stavovi... to sve znamo, daj da saznamo nešto o sagovorniku i b) da je skroz OK ako nekad nisi u pravu ili su ti informacije zastarele ili su nepotpune ili ti je interpretcija promašena (što se btw i inače dešava, ne samo u ovom intervjuu, ali pređemo svi preko toga, jer - who cares), neće biti smak sveta, aman. Samo treba pustiti sagovornika da kaže šta ima. Pusti jebote da se neko ne složi s tobom.

 

mozes ti da mu objasnis, cemu posrednici. napisi na fejsu alarma, na primer.  

Link to comment
Upravo sad slušam intervju sa Rumenom i ono je strašno... Dašku neko da objasni da a) mora da umukne ako misli da radi podcast ovog tipa, nije poenta da po milioniti put čujemo šta on voli, šta je slušao i gledao i pročitao, kakvi su njegovi stavovi... to sve znamo, daj da saznamo nešto o sagovorniku i b) da je skroz OK ako nekad nisi u pravu ili su ti informacije zastarele ili su nepotpune ili ti je interpretcija promašena (što se btw i inače dešava, ne samo u ovom intervjuu, ali pređemo svi preko toga, jer - who cares), neće biti smak sveta, aman. Samo treba pustiti sagovornika da kaže šta ima. Pusti jebote da se neko ne složi s tobom.

Pa nije to ništa novo...

Prosto čovek kompenzuje nedostatak intelekta, agresivnosću...

I to je tako..

Neće se tu ništa promeniti...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

imas na njihovom sajtu, novi daskov podkast gde uvek ima nekog novog gosta. meni to bas i nije zanimljivo posto ja hocu da cujem sta dasko ima da kaze, a ne sta daskovi gosti imaju da kazu. doduse, ako nastavi u ovom stilu moracu da pocnem da slusam :D 

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

posto ja hocu da cujem sta dasko ima da kaze, a ne sta daskovi gosti imaju da kazu. doduse, ako nastavi u ovom stilu moracu da pocnem da slusam :D 

 Ja ovaj problem imam u Alarmu, radije slušam i više me zanima šta Daško ima da kaže (zapravo, samo to me i zanima), ali kapiram da je (i zašto je) Mladen neophodan.

Link to comment

Meni je ipak najzanimljiviji dijalog, dinamika između njih, i spontane fore koje jedan iz drugog provociraju, nije baš da se za sve ove godine nisam upoznao sa stavovima njih dvojice :D

Link to comment

E to otprilike, već je primećeno da su iako duhoviti kad rade sami ili sa nekim drugim nije ni zbliza to to.

Dečački šarm ekslodira u hemiji savršenog spoja njihovih različitih karaktera. Svo vreme blago nerviraju  a opet  milo je i smešno, takoreći bude ono materinsko u  nama.

 

 

Link to comment
15 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

imas na njihovom sajtu, novi daskov podkast gde uvek ima nekog novog gosta. meni to bas i nije zanimljivo posto ja hocu da cujem sta dasko ima da kaze, a ne sta daskovi gosti imaju da kazu. doduse, ako nastavi u ovom stilu moracu da pocnem da slusam :D 

 

А, сад видим, Топле љуцке приче, нисам приметио то уопште до сада. Хвала :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...