Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

pa ima i dalje nešto, mada je dosta šturo, nije ni prineti Mlađi

 

ne znam jel bila i hr verzija, to bi trebalo sačuvati

 

 

Edited by levi
Link to comment
16 minutes ago, precog said:

e tu foru jebacina sa dve nepoznate je furao ljuba moljac jos osamdesetih... mi mladi se secamo svega, vi stariji ste zaboravili.

samo kazem

:fantom:

Jeste, ima na onoj kaseti gde lupa gluposti...

 

Da je konj sa hvataljkama njegov teča kad udje u kupleraj, da su poljske nade u turizam Zakopane, da se rodio sa brkovima i vaćario sestre po porodilištu... :fantom:

Link to comment

Dobar im pejtrion, skoro stigli do 2.5k USD. I ja sam pojačao ovog meseca, taman da nadoknadim ove što se povlače :)

 

Ne znam samo koliko toga mogu da dobiju, tj. koliko sajt prisvoji?

 

Pejtronišem i Yugopapir, nešto sitno, ali njima se baš ne da - ostali na ispod 70$, iako u poslednje vreme baš rade puno.

Link to comment

Sreca pa wiki pamti istoriju

 

Quote

Дашко Милиновић је југословенски дизајнер, певач и радио водитељ, љубитељ мачака и јарића, ултра микро маратонац, посвећен свакојутарњој трци на 80 метара, поносни власник иреверзибилног вентила, опињон нациста, тетофил, рођен у Руми, 1980. године. Једини човек који је видео чопор вукова на Голији.

Некадашњи певач новосадског вокално - инструменталног састава Ред Јунион. Тренутно (од 2011. године) је, уз Младена Урдаревића, водитељ јутарњег програма на интернет радију Дашко и Млађа[1]. Поседује снажан и топао глас на прелазу тенора у баритон. Његови највећи непријатељи су адв. Владимир Ђукановић и новосадска атмосферска канализација.


Поносни је власник бицикла, опет, али не задуго. Није присуствовао народном протесту 5.X 2000.г.што сматра својим великим неуспехом, те сада безуспешно иде на све скупове на којима нема петради и ништа се велико не деси. Кога политички подржи склон је скором вечном чабрирању, тако да га плаћају дебело само да их не помиње позитивно. "Видео је" чопор вукова на Голији и од тада те дивне животиње нема, једноставно несталО. 

Велики је љубитељ и познавалац међународног фестивала иновација, знања и стваралаштва "Тесла фест". Тренирао ватерполо и кошарку, али значајније спортске резултате постиже тек на болингу.

 

Quote
Датум рођења 22. септембар 1980.(38 год.)
Место рођења Рума, Србија
Инструмент(и) [даире, тријангл и штапићи за ударање. због изузетно нежних прстију никад није научио да свира гитару.]

 

Link to comment
1 hour ago, precog said:

e tu foru jebacina sa dve nepoznate je furao ljuba moljac jos osamdesetih... mi mladi se secamo svega, vi stariji ste zaboravili.

samo kazem

:fantom:

 

1 hour ago, radisa said:

Jeste, ima na onoj kaseti gde lupa gluposti...

 

Da je konj sa hvataljkama njegov teča kad udje u kupleraj, da su poljske nade u turizam Zakopane, da se rodio sa brkovima i vaćario sestre po porodilištu... :fantom:

 

momci, nemojte misliti da se ne vidi ko je slusao ljubu moljca u formativnim godinama :fantom:,

a ko je fazon cuo sa 50 :D koji od vas dvojice je poslao sms dasku? :D

sve u svemu, to je narodna bastina, prenosi se s kolena na koleno. bilo bi bolje fercera na hrvatskosrpskom, ovako ne mogu da ga sutnem kolenom preko drine.  

Link to comment
5 hours ago, Delija67 said:

Sreca pa wiki pamti istoriju

 

 

Новосадски паркинг сервис је неправедно закинут за сребро иза Бизона.

Link to comment

slusala ih danas zbog ovde vasih silnih preporuka = i super su!

 

jedino sa cim se borim im je gotovo neverovatno slicna boja glasova:)) ja uopste ne mogu da razaznam ko je tu ko - kao da jedan covek besprekidno i intenzivno razgovara sam sa sobom :D kako ih vi razaznajete? ili to dodje s vremenom? :D 

 

ali bas im je super ns naglasak :wub:

Edited by roksi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...