Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

3 hours ago, MayDay said:

Inace, na tviteru je organizovani harassment nad Zapadom. Bukvalno otvorite bilo koji njegov tvit i na dnu ima Show more replies i tu bude kolekcija degene koje sasvim sigurno organizuju ovi iz Levijatana.

 

Ja reportujem te ljude za targeted harassment, ali ja sam samo jedna. Bilo dobro da se vise vas ukljuci.

I ja reportujem stalno, nakliktah se ko luda. Jeza me hvata

Link to comment

Po tudjem dupetu ni dvadeset nije nista, ali usudicu se da mozda lupim da Zapad nije u mnogo vecoj opasnosti nego sto je obicno. Oni od koje je mogao da nastrada su vec mogli da se upoznaju sa njegovim stavovima, nije da je bio suptilan u iznosenju istih ni za mikrofonom. Ova incel brigada koja ga stalkuje na srecu ne verujem da je sposobna za ista sem stancovanja neduhovitih fazona u paintu.

Meni ne bi bilo prijatno, naravno, al ja nisam hrabar i ovo bih redom blokirao kako ispuzuje iz stajnjaka, nema potrebe da dozvoljava da ga zatrpavaju vise no sto mora. Cim nadju neku drugu distrakciju batalice sa ovim koliko god da su zaludni, mimovi nisu bas poznati po dugovecnosti.

Link to comment

Ko želi da se kači sa njima, mora isto da bude đubre u neku ruku, obraza kao đon. U suprotnom, uništavaju te psihički. Jer ako si normalan, hteo da priznaš ili ne, pogađaju te sve te uvrede i pretnje. Jer kada si čovek, socijalizovano biće, a ne psihopata, nikako ne možeš da shvatiš da takvi "ljudi" postoje. I stalno ćeš se, makar krajičkom svoje podsvesti, pitati da li si ti nešto pogrešio, da li si ispravno postupio ...

Link to comment
On 11.1.2019. at 15:45, MayDay said:

Pa naravno da su fasisti koje sto posto koordinira Pavle Bihalji. Inace, neverovatno je kako su usli, uslovno receno, u mainstream preko Levijatana. U-zas!

 

 

 

da, bas neverovatan rasplet dogadjaja. od starta je bilo jasno cemu levijatan sluzi. 

 

Link to comment

možete li da pristupite sajtu? 
slušala sam današnji podcast i samo se zaustavilo posle par minuta. 

sve ostalo otvaram bez problema, ali ipak ću se nadati da je do mene. :(

 

na soundcloudu ima bez muzike.

 

Link to comment

 

radi!
efikasna tehnička podrška, svaka čast. pomislila sam da neće ni primetiti do uveče jer daško spava, a mlađa je analogni čovek :).

ne bih sigurno ovako dramila da nije nedavnih dešavanja i onoga što se posledično izlilo po internetima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...