Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

kakav proracunati djuka, covek je ponovio fasisticke pretnje snp 1389, zbog toga je i on zaglavio kod sudije jos pre daska. to na stranu, hajde da ne delimo savete dasku, nema on dve godine. ono sto je najvaznije - dasko nije prekrsio nikakv zakon i svaka rasprava koja se ovde vodi mora da pocne sa tim. to sto ce mozda imati problem nema nikakve veze sa zakonom nego sa rezimom koji je na vlasti.

Link to comment

nema sumnje da je djukanovicev tvit promisljen. po mom misljenju on I nije pretnja, ali je smisljen da maksimalno nervira. to je trijumfalistička provokacija, začikivanje, a ne pretnja. mi ovde pricamo o politici ne o sukobljenim bajkerskim bandama I sve mora biti shvaceno unutar politickog diskursa.

 

daško pošto se isto krece u tim okvirima, I shvata da je to provokacija namerno "naseda" na nju I koristi brute-force pristup, oslanjajuci se pored svega ostalog, I na jezik nasilja, da poruči: ne zaslužujete nikakve obzire jer ste fašisti, provociraj koliko hoćeš, ali to me neće odvesti u defanzivu. odnosno "nas"

 

ali to mi je neko njegovo asptraktno imaginarno mi. dasko u stvari govori o tranzicionoj pravdi

 

to je njegov dosledan antifasisticki stav, da sa fasistima nema politicke defanzive, nista novo.

 

jezik nasilja je figurativan. meni se ne svidja daskov pristup zato sto je to jeftin konceptualizam bez stvarne poiticke funkcije. velike tviter gestove macki o rep.

Link to comment

Ja ga ne volim jer ima najgori muzički ukus u svijet a valjda i što ga žene vole :D

 

Elem na stranu što mu je ponekad metod borbe štetan jer dosta poštene a nenavikle publike tera na onu "drugu" stranu konkretan tvit na ražnju ćeš se peći pravno i lingvistički može lako da se brani da nema osnova pretnje, u najgorem slučaju kletva a ako ćemo se zajebavi može proći i kao dobronamerno upozorenje. Tako isto i u ovoj prepisci sa levijatancom kletve i psovke  naspram konkretnih pretnji ali ovaj drugi ima vezu u policiji i umiljava se "narodu".

A naroda uvek može zatrebati.

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, giuseppe said:

Jel ti ljudi kojima je previše imaju nedajbože neki mehanizam da ne gledaju te tvitove, ili su im projektovani direktno u retinu svaki put kad se Zapad oglasi? A javio se da je živ, Zapad msm, i obradovao sam mu se ko najrođenijem juče.

+1 na sve.

inace, onaj naci  iz levijatana platio promociju tog tvita sa kompilacijom daskovih ogavstina...cemernik.

a da, glede djukine promucurnosti imam da prilozim ovo:

Dv1nKLVXcAE7ME-.jpg

nemojte djuki imputirati kogniciju, pliz

Edited by Joshua
Link to comment
22 minutes ago, francuski sobar said:

Ja ga ne volim jer ima najgori muzički ukus u svijet a valjda i što ga žene vole :D

...više od Čole. :fantom:

pa kad je lijep.

 

(generalno previše analizirate i secirate tog čoveka. popizdi se na nepravdu i pretnje svuda unaokolo, i reaguje džigericom a prebrzo. dešava se.

razumno planiranje tvitova je precenjeno. pogledajmo opoziciju, zaboga. doduše, kod njih su razlozi drugačije prirode.

da skratim - tviter je zlo. i naopako)

Edited by pt 2.0
Link to comment

Da li je ovo u stvari kraj emisije, onakve kakvu ljudi pamte, njih dvojica će, makar podsvesno, sada imati kočnice, znajući da neko stalno prati šta pišu i izgovaraju ...

Edited by stoka
Link to comment
Just now, SNARC said:

Znali su svi koji su hteli i do sada ko su Mladen Urdarevic i Dasko Milinovic. 

 

ma da...

 

Zapad piči po starom na tweeteru, čini mi se da nema tu promena...

Link to comment

Jeste, ali polako se uokviruje medijska kontrola. Ivanović je već zaboravljen, biće na nekom zabačenom kablovskom kanalu koji čak ni ne nude svi operateri, ovoj dvojici su praktično potkresana krila, Kesića će za marendu ... Poučeni ovakvim iskustvima, ljudi će izbegavati da se politički izjašnjavaju čak i na internetu. Uspostavlja se klima straha i paranoje ...

Edited by stoka
Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Znali su svi koji su hteli i do sada ko su Mladen Urdarevic i Dasko Milinovic. 

Ja evo nisam znao pre ovog sa veprom na ražnju da je Daško = Zapad Todorović.

 

Nisam ih baš redovno slušao, i jesam znao koji je ex forumaš Zapad, ali ipak :sad: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...