Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

Taj satirični lik svakako odražava stavove onoga ko stoji iza njega, čije ime namerno nisam hteo da pomenem iako sad svi znaju, pa sam napisao Zapad.

 

Znači ako satirični lik prezire libekovce i piše kako bi bilo lepo da se udave u govnima, to bi značilo da bi ih on, actually, u stvarnosti, ako bi imao tu moć, davio u govnima? 

 

Ili si nekad, možda, čuo za hiperbolu?

 

 

Link to comment
15 minutes ago, copkillah said:

 

Znači ako satirični lik prezire libekovce i piše kako bi bilo lepo da se udave u govnima, to bi značilo da bi ih on, actually, u stvarnosti, ako bi imao tu moć, davio u govnima? 

 

Ili si nekad, možda, čuo za hiperbolu?

 

 

I hiperbola mora pod obavezno da ima smek prostakluka, inace ne pije vodu? Ne zajebavaj. 

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

I hiperbola mora pod obavezno da ima smek prostakluka, inace ne pije vodu? Ne zajebavaj. 

 

Ne mora, ko je rekao da mora? Ali čini mi se da mraki ne razlikuje šta je stav, a šta je preuveličana i prenaglašena verzija nekog stava.

 

 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Taj satirični lik svakako odražava stavove onoga ko stoji iza njega, 

 

Reči koje izgovara satirični lik ne treba mećati u usta autoru tog lika. 

 

Stavovi su nešto drugo.

Link to comment
5 minutes ago, Majo said:

I hiperbola mora pod obavezno da ima smek prostakluka, inace ne pije vodu? Ne zajebavaj. 

 

Zajebancija je višestruka. Zapad je govorio istim poganim jezikom koji govore oni koje je zajebavao.
edit: pa još par puta prostačkije i prenaglašenije

Edited by Frile
Link to comment
4 minutes ago, Frile said:

 

Zajebancija je višestruka. Zapad je govorio istim poganim jezikom koji govore oni koje je zajebavao.
edit: pa još par puta prostačkije i prenaglašenije

Pa nista, cestitam mu. ima talenat.

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

uostalom, to je ono što pogađa i izluđuje ciljnu grupu, ko im jebe mater

 

 

 

Samo naoko, to je glib u kom se oni najbolje snalaze (al ajde, nije da te ne razumem o cemu pricas)

Link to comment

Glib jeste, ali ako se već upuštaš u fajt sa njima, ne možeš da im baciš rukavicu u lice, već moraš da ih šutneš u jaja i da pišaš po njima dok su na zemlji da bi donekle shvatili poruku.

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Glib jeste, ali ako se već upuštaš u fajt sa njima, ne možeš da im baciš rukavicu u lice, već moraš da ih šutneš u jaja i da pišaš po njima dok su na zemlji da bi donekle shvatili poruku.

 

Daj ne zasmejavaj me :)

Link to comment
40 minutes ago, copkillah said:

 

Znači ako satirični lik prezire libekovce i piše kako bi bilo lepo da se udave u govnima, to bi značilo da bi ih on, actually, u stvarnosti, ako bi imao tu moć, davio u govnima?  

 

Ili si nekad, možda, čuo za hiperbolu?

 

 

Ne znam šta bi on u stvarnosti uradio, i ne želim da saznam. Ne svidja mi se  taj stil, otišao je u drugu krajnost.

Kao što rekoh, ne može sve da prodje kao humor.

Naglašavam da ga nikako ne izjednačavam za navodnim zaštitnicima životinja, ovo što oni rade je vrlo prepredeno i opasno, i hajka koju vode trenutno je samo još jedan dokaz za to. Ali da, i Zapad je prešao granicu, i ne vidim što je to problem reći, bez obzira ko bio na drugoj strani.

 

Uostalom, siguran sam da bi se i oni branili na isti način, hiperbola, ne bi inače ni mrava zgazili. Humani i duhoviti, kud ćeš više.

Link to comment
7 minutes ago, Majo said:

Daj ne zasmejavaj me :)

 

Trebalo je da napišem "izazvao emotivnu reakciju kod njih", u pravu si za poruku, nisam na to mislio. I pod emotivnom reakcijom smatram makar mali popizd zbog onoga šta piše, što smo i videli.

 

7 minutes ago, mraki said:

Ne znam šta bi on u stvarnosti uradio, i ne želim da saznam. Ne svidja mi se  taj stil, otišao je u drugu krajnost.

Kao što rekoh, ne može sve da prodje kao humor.

Naglašavam da ga nikako ne izjednačavam za navodnim zaštitnicima životinja, ovo što oni rade je vrlo prepredeno i opasno, i hajka koju vode trenutno je samo još jedan dokaz za to. Ali da, i Zapad je prešao granicu, i ne vidim što je to problem reći, bez obzira ko bio na drugoj strani.

 

Uostalom, siguran sam da bi se i oni branili na isti način, hiperbola, ne bi inače ni mrava zgazili. Humani i duhoviti, kud ćeš više.

 

Ali upravo može da prođe sve kao humor jer u ovom slučaju znamo da je humor. Očigledno humor koji nekima ne leži, ali i dalje humor. 

 

A to kako bi se oni branili, možda bi i moglo da prođe da ne izgledaju kao wannabe kriminalci sa naci tetovažama.

 

edit: evo bukvalno pre par minuta ilustracija toga o čemu pričam:

 

 

Edited by copkillah
Link to comment

Spdnja je dobar način za rasplašivanje od raznih neprijatelja i njihovo neutralisanje  (zato se mi ovoliko i sprdamo sa Vučićem).

 

(pod uslovom da neprijatelj ne dođe sa bejzbolkom na tvoja vrata)

 

 

 

Za one kojima treba crtati: evo vam Borata, da li bi Sacha Baroh Cohen u stvarnosti ubijao Jevreje, (za šta se Borat zalaže)?
Ne mora svaki humor da bude svima smešan. Ne mora da bude smešan sam po sebi uopšte. Možda je smešan samo u određenom kontekstu, kome i kako je ispričano.

Edited by Frile
Link to comment

Kako stojimo sa rasistickim vicevima, vicevima o pederima... spada li to u you can joke about whatever the fuck you like? 

U javnom prostoru, naravno?

Edited by JozoMujica
Link to comment

offtopic

nekadašnji skojevci su mlatili ta ljotićevska govna ili te iz sokolskih društava. to je ionako sve postalo go kolaborant u ww2.

pre par godinica odem u bigz sa drugom u neki stari kanc da se on sastane sa nekim levičarima. oni onako fini momci ali to im je kao neko mesto za razbibrigu. nigde akcije osim preko društvenih mreža. a par njih i neki sitnosopstvenici. 1 je pričao kao neki lajfkouč. 

i sećam se na ex fakultetu kad su neki fašovi prekinuli tribinu. pa to ne sme da se dešava. vratio bi im troduplo. to su hijene. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...