Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

11 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

da

Heh, onda samo da se pridruzim Aleksandru88, taj primitivni humor na drustvenim mrezama je poprilicno procvetao i u Spaniji, pogotovo tviter pozdravi/zelje & cestitke u vidu kroki poruka, kako mladi debili u svojoj neiscrpnoj masti malog mozga zamisljaju tudju smrt i muke. Sad kad je krenulo njihovo odmaranje po apsanama, imamo nista drugo nego raspravu, da li je takvo ponasanje i konstantno izlivanje fekalija po internetu drustveno pozeljno ili smo mi koji ne kapiramo ta sranja, jednostavno reaktivne fash snage, koje je demokratsko pravo na slobodnu rec zaobislo u najsirem luku.

Banalizacija nije prisutna samo na drustvenim mrezama, ustvari nekakv koren vidim u najnovijem talasu americke komedije. Tu zaista moram da se slozim sa Copom, nije to humor za svakog.

Link to comment

ok, samo sto u ovom slucaju ne postoji krivicno delo (o cemu je pisao nautilus), tako da pricamo o potpuno razlicitim stvarima. u potpunosti shvatam ljude kojima je to neukusno i mogu bez problema da ga zaobilaze i nalaze svoju nisu na internetu. meni je taj novi talas americke komedije (to je empejcov stil) nesto najbolje sto se desilo komediji (louis ck npr), samo sto su oni mnogo ekstreminiji od daska. 

Link to comment

Мени је Запад грозан. И лично ме вређао. Твитови су му дебилни. 

 

Али то овде није тема. Тема је недопустива злоупотреба државе да би се шиканирали неистомишљеници. Овде је Запад у праву, иако су му твитови глупи

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ok, samo sto u ovom slucaju ne postoji krivicno delo (o cemu je pisao nautilus), tako da pricamo o potpuno razlicitim stvarima. u potpunosti shvatam ljude kojima je to neukusno i mogu bez problema da ga zaobilaze i nalaze svoju nisu na internetu. meni je taj novi talas americke komedije (to je empejcov stil) nesto najbolje sto se desilo komediji (louis ck npr), samo sto su oni mnogo ekstreminiji od daska. 

OK, ogradjujem od teme u vezi krivicne kazne, nemam pojma o cemu se radi, nit me nesto posebno interesuje.

 

Btw, da si ranije krenuo da jedes salate, danas bi imao bolji smisao za humor :sad:

Link to comment

Meni je znao biti duhovit, ali ne može se baš sve svrstati pod humor, ima tu i uvreda najogavnijih. Bojim se da bi mogao najebati ako mu krenu prečešljavati nalog.

Edited by mraki
Link to comment
Мени је Запад грозан. И лично ме вређао. Твитови су му дебилни. 
 
Али то овде није тема. Тема је недопустива злоупотреба државе да би се шиканирали неистомишљеници. Овде је Запад у праву, иако су му твитови глупи
Jel zakonom dozvoljeno ovo što CEO Levijatana radi na tviteru?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Just now, mraki said:

Meni je znao biti dugovit, ali ne može se baš sve svrstati pod humor, ima tu i baš groznih tvitova. Bojim se da bi mogao najebati ako mu krenu prečešljavati nalog.

Molim da se mi dugoviti ne stavljamo u isti kos :fantom:

Link to comment

Ma to veze sa humorom nema, kakav CK, kakvi bakraci. Prostakluk, nista vise.

Ali, sve dok svojim prostaklukom ne ostvaruje krivicno delo koje se sluzbeno goni, on ima pravo da bude prost.

Ako bude privatno utuzen zbog uvrede, neka se nosi sa time kako zna i ume.

Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

Meni je znao biti dugovit, ali ne može se baš sve svrstati pod humor, ima tu i baš groznih tvitova. Bojim se da bi mogao najebati ako mu krenu prečešljavati nalog.

Ili emisije. Neki dan sam slušao jednu, mislim poslije momenta "Lutovac, Upitnik, RTS" i kad sam čuo da su ga skembali, pomislio sam da je zbog Jovanova. Nasrao se za sve pare. Svi mi to možda mislimo, ali treba i mozak uključiti. Realno, pao je na jeftinu foru, dopustio je sebi da sad Vučić ispira usta njime i da ga ganjaju zbog emotivnih ispada. Should have known better, bar iz iskustva odavde sa BM

Edited by James Marshall
Link to comment

Pa bavio se prije toga jednom Maćićkom, valjda smo naučili da je bolestan. 

 

Da ponovim, bilo kome ko je opozicija u Srbiji je bolje da se mane tvitera

Iz mnogo razloga. Em stvara lažnu sliku bitnosti, drži ih u balonu, kontraproduktivan je i numeju da pišu na istom. 

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

edit: što reče @Aleksandar88 ne bih voleo da Zapad dodje u poziciju da se pita za bilo šta, jer se bojim kako bi to izgledalo.

 

zapad je fikitivan, satirični lik

(to što je satira ekstremna i prelazi granicu "dobrog ukusa" je druga priča)

Link to comment

Svakako je nastao tako, kao parodija na influensere, kasnije se pretvorio u nešto drugo.
Taj satirični lik svakako odražava stavove onoga ko stoji iza njega, čije ime namerno nisam hteo da pomenem iako sad svi znaju, pa sam napisao Zapad.

Link to comment
3 hours ago, namenski said:

Sledeceg petog oktobra ce da sedi kod kuce.

A sestog oktobra ce da postane jal ministar necega, jal direktor RTS, jal carine...

Ako mu se bas ne posreci, mozda zaglavi kao upravnik Narodne biblioteke Srbije ili Narodnog pozorista...

Imas jos neko pitanje? :fantom:

Imam brt

 

Gde drzis tu kristalnu kuglu i u kom ti je regalu bila prekrivena prasinom pre sedam godina :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...