Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Đuka je jadan, nije Đuka problem, on je utripovao da je neki soler u SNS i da ima neko bitno mišljenje, dok njegov gazda rasprodaje Srbiju, malo Rusima, malo zapadu, malo Albancima. Đuka je seronja čiji se domet završava time što može da se usere nekom pojedincu u život, ali on nema nikakav uticaj na to u kom pravcu Srbija ide. Treba ga ignorisati. 

Link to comment
35 minutes ago, James Marshall said:

Đuka... 

...nema nikakav uticaj na to u kom pravcu Srbija ide. Treba ga ignorisati. 

Đuka je tacka do koje je Srbija vec dosla.

A putovanje se nastavlja :fantom:

Link to comment

Ali se Đuka o tome pitao koliko i mi ovdje. Ne treba mu podizati vidljivost i značaj, jer se time ide na njegovu vodenicu. Čovjek živi za retvit, komentar, malo pažnje. Ignore ga najviše boli. 

Link to comment
40 minutes ago, James Marshall said:

Ali se Đuka o tome pitao koliko i mi ovdje. 

Da, ali za razliku od nas ovde, Djuka u sadasnjem okruzenju je kao riba u vodi.

A to sto cemo mi ovde da ga ignorisemo i nanosimo mu bol, bojim se da mu je ponajmanja briga.

I njemu i njegovoj vernoj publici.

Link to comment
19 hours ago, Aleksandar88 said:

Kako kvalifikujes zelju liku da se udavi kostima svog deteta zato sto je, pazi sad, pevao neku glupu fan pesmu o Novaku Djokovicu? Odvratan tip i drago mi je da nije vise na forumu, a nadam se da nikada nece ni prici nekoj poziciji sa koje bi imao moc da odlucuje po pitanju bilo cega. To sto mu preko puta stoji najcrnji fasisticki olos, je drugi par cipela. 

 

Mislim da ne kontaš baš taj tip humora. Nije za svakoga i ne verujem da ti stvarno veruješ da je to realna želja.

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Jedva cekam da vidim sta ce djuka bizon da radi sledeceg petog oktobra, ili jos bolje, sta ce da mu rade.

Sledeceg petog oktobra ce da sedi kod kuce.

A sestog oktobra ce da postane jal ministar necega, jal direktor RTS, jal carine...

Ako mu se bas ne posreci, mozda zaglavi kao upravnik Narodne biblioteke Srbije ili Narodnog pozorista...

Imas jos neko pitanje? :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

 

Mislim da ne kontaš baš taj tip humora. Nije za svakoga i ne verujem da ti stvarno veruješ da je to realna želja.

 

Samim tim što nije za svakoga, nije mu mesto na društvenoj mreži. Osim naravno ako nisi voljan da nekom sudiji objašnjavaš kako je u pitanju specifičan pravac u suptilnom humoru, koji ne odražava tvoja realna zalaganja a samo odabrani mogu da ga shvate na pravi način.

Link to comment

naravno da mu je mesto na drustvenoj mrezi, a poznajem barem 50 coveka koji ga shvataju na pravi nacin jos od kada je pisao ovde. ima jedno 30ak stand up komicara koji praktikuju slican humor ( dasko mi je smesniji od vecine) i netflix i hbo palcaju veliku lovu da se to pust ana njihvoim platformama. nije prekrsio nikakav zakon tako da ne znam sto mu ne bi bilo mesto na drustvenim mrezama, odnosno bas mislim suprotno, tamo mu je mesto. 

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Samim tim što nije za svakoga, nije mu mesto na društvenoj mreži. Osim naravno ako nisi voljan da nekom sudiji objašnjavaš kako je u pitanju specifičan pravac u suptilnom humoru, koji ne odražava tvoja realna zalaganja a samo odabrani mogu da ga shvate na pravi način.

 

Pa ne znam baš da li je to pravi način. Okej, neke stvari nose rizik ali stvarno ne bi trebalo da svaki put pazimo kao da gazimo po jajima. Pogotovo što je kod Zapada očigledno o čemu se radi, a sudija je to i shvatio bez problema. 

 

Tom logikom komičari kao što je Džeselnik ne bi ni postojali.

 

https://twitter.com/anthonyjeselnik

 

Link to comment

Uzgred, onih par Đukinih tvitova koji su preneti na forum, to je profi materijal. Ne znam da li ih sam smišlja ili ih dobija iz centrale ali su iskusno koncipirani tako da nigde nema direktnog poziva na nasilje, da se sve može dvojako protumačiti, i da se uvek može reći da pesnik na umu nije imao ama baš ništa osim korišćenja demokratskih mehanizama. Pečenje na ražnju je prilično infantilan odgovor na tako nešto i to nije čak ni do mučenog Zapada već naprosto do toga da je boj na tviteru izgubljen boj.

Link to comment

 

3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

naravno da mu je mesto na drustvenoj mrezi, a poznajem barem 50 coveka koji ga shvataju na pravi nacin jos od kada je pisao ovde. ima jedno 30ak stand up komicara koji praktikuju slican humor ( dasko mi je smesniji od vecine) i netflix i hbo palcaju veliku lovu da se to pust ana njihvoim platformama. nije prekrsio nikakav zakon tako da ne znam sto mu ne bi bilo mesto na drustvenim mrezama, odnosno bas mislim suprotno, tamo mu je mesto. 

50 coveka je impozantna cifra. ti si bas umrezen:)

Link to comment

pa i nije bas, mali je to krug ljudi koji slusaju njihovu emisiju, koji idu na njihove nastupe, prate na twitteru... cenim da na ovom forumu ima barem 30 ljudi koji uplacuju na patreon.

Link to comment

Zapravo problem je nastao relativno skoro, od kad je izmislio morbidno psovanje botova...ali ne vidim kakve to ima veze sa privođenjem po prijavi bizona, i 48h skrinšotovanih tvitova namerno izvađenih iz konteksta:



Da se pravimo ludi pa da mislimo da ovaj ne razume zapadov humor i da nema nikakav cilj nego jednostavno ne voli baš hjmor tog tipa...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...