Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

verovatno jeste u tom radikalsko-naprednjacko-buvalistickom svetu u kom zivimo u kom niko nikad nije cuo za knjizevni zanr il stilsku figuru, stil izrazavanja, medij, kontekst. d. m. je ovog puta imao srece sa sudijom. domagoj zovak u prvostepenoj presudi, na primer, nije. videcemo kako ce se to rasplesti do kraja. 

 

Quote

NEWS BAR MORA BUJANCU ISPLATITI 12.000 KUNA ZBOG SATIRIČNOG TEKSTA! 'Mojoj majci su se pogoršali zdravstveni problemi'

 

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/news-bar-mora-bujancu-isplatiti-12000-kuna-zbog-satiricnog-teksta-mojoj-majci-su-se-pogorsali-zdravstveni-problemi/8226221/amp

Link to comment
6 minutes ago, darling said:

d. m. je ovog puta imao srece sa sudijom. 

 

ma nisu sudije toliki duduci, ima ih koji "čitaju i knjige" i sl. sve to kontrolisati kadrovski, pored svih ostalih hipertrofiranih iracionalnih državnih struktura koje izmiču kontroli (famoznih "vrtića za odrasle" koje treba stalno tetošiti), ne da je nemoguće, nego ovoj našoj vlasti, meni se čini, ne pada ni na pamet.

 

ne znam čime to da potkrepim, ali mislim da je situacija u zapadnobratskoj takva da je kapilarni prodor u pravosuđe dublji nego kod nas. tamo zapravo imaju dovoljnu rasterećenost, imaju jedan suficit kapaciteta, da im baš to pada na pamet. u suštini tamo se vlast stravično dosađuje, a kod nas baš i ne.

Link to comment

Izgleda da je ovaj put Todorović šarmiro naivnog sudiju ko Šešelj onog Antonetija. Ko zna kome će zapast idući put bolje da skloni roštilj iz dvorišta ako ima.

 

 

 

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Tsai said:

To dal sere i preteruje je individualno. Poenta je da ova ekipa moze da ima ogromnu moc, a to uopste nije za zezanje, naprotiv, bas je jezivo

Pa vidi, ako je individualno, onda neko može da poziva na ubijanje pedera i to je onda individualno, jer je individualno i sprdanje sa tudjim verskim ubeđenjima, psovanje mrtvih roditelja, napušavanje govnjivim kurcem i slične infantilne doskočice.

 

To jednostavno nije nivo koji bi se dao očekivati od inteligentnog i duhovitog čoveka kakav je Dasko (bio?), a nema bas ni nekog korisnog efekta.

Edited by JozoMujica
Link to comment
1 minute ago, JozoMujica said:

Pa vidi, ako je individualno, onda neko može da poziva na ubijanje pedera i to je onda individualno, jer je individualno i sprdanje sa tudjim verskim ubeđenjima, psovanje mrtvih roditelja, napušavanje govnjivim kurcem i slične infantilne doskočice.

 

Jeste bas je isto poziv na ubijanje pedera i malo brutalnije vredjanje mafije na vlasti

Link to comment

tviter je zlo i tera ljude na zlo. nema časne onlajn egzistencije bez časne moderacije

 

mi smo autohtoni i narodni forum, jebo tviter

 

[/dp]

Edited by Krošek
Link to comment

ništa to nije zanimljivo. to je metodologija fašizma. objašnjenje za npr. porast podrške dverima od porodične šetnje naovamo. "nećemo ih tući nego ćemo da šetamo kao domaćini kakvi jesmo (kurac jesmo)". prodor u mejnstrim po svaku cenu.

 

jedino što je fašisti bitno je da bude prepoznat i viđen kao normalan i autohtnon element društva

Edited by Krošek
Link to comment
21 minutes ago, Tsai said:

 

Jeste bas je isto poziv na ubijanje pedera i malo brutalnije vredjanje mafije na vlasti

Kako kvalifikujes zelju liku da se udavi kostima svog deteta zato sto je, pazi sad, pevao neku glupu fan pesmu o Novaku Djokovicu? Odvratan tip i drago mi je da nije vise na forumu, a nadam se da nikada nece ni prici nekoj poziciji sa koje bi imao moc da odlucuje po pitanju bilo cega. To sto mu preko puta stoji najcrnji fasisticki olos, je drugi par cipela. 

Link to comment
33 minutes ago, Tsai said:

 

Jeste bas je isto poziv na ubijanje pedera i malo brutalnije vredjanje mafije na vlasti

Ne znam kako se vredjanje religije, zeljenje smrti ljudima sa problematičnim muzičkim ukusom i slično uklapa u vredjanje mafije na vlasti. 

Što se tiče tvita upućenog Bizonu, nemam ništa protiv, samo je ispao malo glup ako je mislio da će to proći bez posledica.

Link to comment

Ne pratim nikog domaćeg na tviteru (a spremam se i da ga potpuno zabatalim jer je kao takav 1 neopevano zlo) ali po ovome što vidim na topiku deluje da je Zapad poprilično prs'o u odnosu na period od pre nekih 3-4 godine. Možda je oduvek i bio takav samo se nije videlo. Kako god bilo, napravio je jako lepu promociju ovom Levijatanu i dao kvalitetan doprinos klasičnoj strategiji svih fašista - da se u javnosti etabliraju kao nedužne žrtve pomahnitalih levičara.

Link to comment
5 hours ago, Krošek said:

 

nazvati nekog veprom pa mu reci da ce se peci na raznju bas i ne izgleda kao ozbiljna pretnja, što mora da je primetio i sudija, tako da ne znam šta ima da pričamo da li je problematičan

 

naravno da nije problematican. dasko je ubedljvio najduhovitiji lik u nas, tu ubrajam i tviter nalog zapad todorovic. sad su tviter nalog ubili, ali nakon izjave vucica plasim se da ce najebti. na koji nacin se moze pomoci?

Link to comment

pare donirati, ko sluša emisiju, u granicama komfora. kad bi svi to napravili, umesto da parazitiraju na drugima, to bi bilo fantazija. eno ubacili su KUPEK-a, to je super potez, možda će još da se šire. nisu to male stvari.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...