Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

1 hour ago, darling said:

ne znamo da li je marinika podnela prijavu i sta je bilo s tim dalje. 

 

Guglao sam stare vesti, piše da je podnela prijavu i da je zbog toga bizon navodno bio na informativnom razgovoru 23.12. (ima i na njihovim tviterima).
 

Link to comment

eno mu se i ono govno iz levijatana nakačilo- veli tužiće zbog onog "fašisto".  btw kako se zove neko ko paradira naci/faš simvolima, a da ga se ne uvredi?

nači ne frilens naciji nego psihovi naciji.

kjut.

Link to comment




a zajebano je jer je iza nas u slobino vreme stajala organizacija, javnost, a ove sto love s tvitera, pa ti su sami. zato sam zabrinuta za daska, zato sto je u ovome sam. 


U Slobino vreme je organizacija stajala samo iza ljudi u Bg..u provinciji, bilo jebeno. Doduse, bejasmo nocili o drzavnom trosku zbog nekih drugih razloga ali znam kako je izgledalo.

Panduracija nikad kao danas nije stajala uz narod. Nije njima Eliot Nes ministar.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
ono, kao, da. mogli su da ga oplave i obezube. ali nisu unsure.gif

sent from bubamoto


Hipoteticki..i ne samo hpoteticki, mogli su. Stara generacija komunista pandura batinasa danas je uveliko u penziji.
Ovi koji sada rade nemaju razloga da batinaju i da sebe kaljaju radi ovih kretena. Promenilo se dosta toga. Niko ko hrani porodicu ne veruje bulumenti na vlasti.

Ne znam koliko na forumu Vrščana ima i ko sve pamti kako je Živa svinja tukao one koji mu zadju u nocnu smenu.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Dobro, ovaj Zapadov tvit realno jeste problematičan. Sad, to što ista pravila ne važe za sve i što se neistomišljenici privode brzinom munje je neka druga priča, veoma jeziva.

Edited by mraki
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Dobro, ovaj Zapadov tvit realno jeste problematičan.

 

nazvati nekog veprom pa mu reci da ce se peci na raznju bas i ne izgleda kao ozbiljna pretnja, što mora da je primetio i sudija, tako da ne znam šta ima da pričamo da li je problematičan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...