Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

4 hours ago, nisam ja said:

e, objasnite mi zolija. 

pa znaš kako ima poneka treš stvar u plejlisti. tako je jednog jutra pred uključenje krenuo neki ju rok treš i posle smsovi, šta je bre ovo... prvo su izmislili da to ne puštaju oni nego neki lik u vijetnamci, roker koji spava noću tu na kauču... i onda ih krenulo izmišljanje, pa zolika, pa gde živi, šta radi, ko su mu roditelji i polako postao je praktično stalna rubrika. 

 

a jel braon nastalo u emisiji ili je opšta karakteristika?

Link to comment

zoran kovac zoli ;) meni je super kako se izgradio zolijev lik, cela biografija, izmisljena stvarnost, odlican je. svakako ce kad tad biti potrosen. 

 

nije sranje muzika slucajno upadala s plej liste, nego je mladja namerno pustao neposredno pre emisije, zamisljao je da je na sranje radio stanici, i da onda pocinje njihova emisija sa super mjuzom. 

 

braon je originalno sa zapadovog tvitera, pocelo je s badnjakom, kad se u zivot ofarba u braon, i sve je braon, za razliku od kat. bozica gde je sve isto sranje, al je makar crveno i zlatno, veselo, ima zivota. 

 

mogla bih da budem zvanicni biograf daska i mladjoa :D

 

sad me najvise pali sveopsti raspasoj i koriscenje ruznih reci bez pardona u emisiji. 

Edited by darling
Link to comment

tebe cu uzeti za strucnog konsultanta :D

 

volela bih da naprave da ko plati moze da slusa njih dvojicu dok u programu ide mjuza, bez cenzure. pa ako mlada kenja, neka kenja. ja bih placala koliko god da kosta, verujem da to vredi svaki dinar :D

 

Link to comment

ee de si bio pre dvadeset godina s ovakvim predlozima. sad pijancim protein od vanile s ekipom iz dzima...

 

obozavam daska, jesam to vec rekla? mladju volim, al daska obozavam, a najvise kad ppzdi zbog drustvenopoliticke situacije. 

 

Edited by darling
Link to comment
8 minutes ago, darling said:

ee de si bio pre dvadeset godina s ovakvim predlozima. 

 

Sa daškom na pijančenju?

 

Ti iventovi su izrodili dosta zanimljive stvari. 

 

Recimo, upoznao sam tada svoju ženu i majku dece nam. 

 

U gej klubu. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...