Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

fala, momci. snaci cu se. (mrzim kad se zakomplikuje)

pecaroski bonus za djuzepea: jedan moj instaliro ajtjuns i u tom podkastu nema muzike!

Edited by darling
Link to comment

sad moram da dumam zasto si toliko zgadjen ajtjunsom, sta je to uopste... ja sam to samo presokcila na b92 uzbudilnikovoj strani s uputstvom za podkast, jer me mrzelo toliko da citam.

 

 

super su dasko i mladja. malo, al samo malo mi smeta, kad prepricavaju fore sa asefema i objasnjavaju novim slusaocima kako smo se tamo nekad dobro provodili. cesto pravim istu gresku kad nekim ljudima ocu da docaram kako je nekad bilo. nema objasnjavanja, novi kontekst, novi ljudi, skuvali smo zabu, gotovo je.

 

svidja mi se cak i taj zvuk piratskog radija. :)

Link to comment

Ne volem iTunes, nema veze sa ovom temom, ne moraš da dumaš :)  glomazno, sporo, nepotrebno ogromno parče softvera. Ne trpim ga.

 

Slažem se, ne treba da objašnjavaju kako je nekad na AS-u bilo super. Što se tiče starih fazona, neka ih, šteta da se bace :)  Treba i pričati ko navijen 3 sata rano ujutro... Pedofilije mi u Šveckoj!

Link to comment

Paz stvarno :)  jesu!

 

Nema podcasta od juče :(  malo mi je b92 ignorantna po pitanju ove dvojice

 

EDIT: lažem, ima ih na spisku podcasta preko http://podcast.b92.net/uzbudilnik.xml, ali ne i na njihovoj stranici, na onom dedicated plejeru. To mi negde još gore, kurcobolja-wise

 

EDIT 2: umesto iTunes, preporučam toplo Miro http://www.getmiro.com/

 

EDIT 3: darling, onda nam je želja uslišena! na dedicated plejeru ima muzike, a preko iTunes-a ili Miro-a nema! Woohoo! Jer, u pitanju su različiti fajlovi. Povlačim kurcobolja izjavu glede b92.

Edited by giuseppe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...