Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

ne stvarno, evo ja pored najbolje volje ne kontam koja ti je poenta? :(  jutarnji programi su ti po defaultu loši?

 

drugo, ako ima istraživanje tržišta da je u perod 7-10 bio najslušaniji, šta je tu diskutabilno ili sa 5 soma lajkova?

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ne, tvoj humor je samo izrazito nesmešan, nije uvredljiv.

pa dobro, nemam baš neku ambiciju da zabavljam ljude oko sebe, da imam, našalio bih se na račun bosanskih šumskih ljudi, to uvek pali u srpskoj atini...

Link to comment

ne stvarno, evo ja pored najbolje volje ne kontam koja ti je poenta? :(  jutarnji programi su ti po defaultu loši?

besmisleni. kao i ostalima, pošto ih slušaju preko podcasta.

drugo, ako ima istraživanje tržišta da je u perod 7-10 bio najslušaniji, šta je tu diskutabilno ili sa 5 soma lajkova?

diskutabilno je pridavati neku veliku važnost 5000 lajkova. Vukovi Beograd page ima 13k lajkova, pa na utakmice ne dođe ni 30 ljudi.
Link to comment

pa dobro, nemam baš neku ambiciju da zabavljam ljude oko sebe, da imam, našalio bih se na račun bosanskih šumskih ljudi, to uvek pali u srpskoj atini...

 

Nisam ni mislila da možeš bolje od bednog učitavanja (kultur)rasizma celoj grupi ljudi, na osnovu mesta boravišta/rođenja.

Link to comment

besmisleni. kao i ostalima, pošto ih slušaju preko podcasta.diskutabilno je pridavati neku veliku važnost 5000 lajkova. Vukovi Beograd page ima 13k lajkova, pa na utakmice ne dođe ni 30 ljudi.

pa radio je najslušaniji ujutru (odatle i poplava & popularnost tih jutarnjih programa) i posle radnog vremena, zbog dolazaka-odlazaka na posao. ostalo su rupe slušanosti. to što ti, ja & forum nismo lajv publika je druga priča koju nemam pojma kako si umešao ovde. očigledno da postoje gomile koje slušaju.

drugo, u postu #67, si vezao diskutabilnost i za to da su nasjlušaniji jutarnji program u vojvodini. ako je to najslušaniji period radija i oni po istraživanju najslušaniji, ne znam odakle diskutabilnost?

 

---

ovo se slažem za fejsz da ne kontam šta pokazuje. pujo je imao po 50k a i ta gej stranica što kažes sa 13hiljada lajkova ne znače mnogo, osim ako eventualno ne staviš u odnos sa lajkanim stranicama drugih jutarnjih programa, kojih nemam pojma ni da li ima

Edited by Ravanelli
Link to comment

pa radio je najslušaniji ujutru (odatle i poplava & popularnost tih jutarnjih programa) i posle 17h, zbog dolazaka-odlazaka na posao. ostalo su rupe slušanosti.drugo, vezao si diskutabilnost i za to da su nasjlušaniji jutarnji program u vojvodini. ako je to najslušaniji period radija i oni po istraživanju najslušaniji, ne znam odakle diskutabilnost?

I Novak je najpopularniji. Pati.
Link to comment

pa radio je najslušaniji ujutru (odatle i poplava & popularnost tih jutarnjih programa) i posle radnog vremena, zbog dolazaka-odlazaka na posao. ostalo su rupe slušanosti. to što ti, ja & forum nismo lajv publika je druga priča. očigledno da postoje gomile koje slušaju.

drugo, vezao si diskutabilnost i za to da su nasjlušaniji jutarnji program u vojvodini. ako je to najslušaniji period radija i oni po istraživanju najslušaniji, ne znam odakle diskutabilnost?

 

Od toga što imaju 5k FB lajkova. Garant ni 5 ljudi ne bi došlo na Mlađinu i Daškovu utakmicu! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...