Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

5000 lajkova kažu da si u pravu. Elem, na PPP se samo jedna osoba izjasnila da ih sluša, a ostali preslušavaju kad se probude, dakle oko podneva. Moja poenta (da još jednom ponovim, pošto ti se svest pomračuje zbog odbrane drugara) nije bila da nagazim ovu dvojicu već da je vrlo diskutabilno reći nešto kao 'najslušaniji jutarnji program u Vojvodini', '5000 lajkova', jer jutarnji program nema smisla. Sent from my iPad using Tapatalk HD

a? ovo ti neki koncept performans?

Link to comment

Ja slusam kako dolikuje, na mobitelu u prevozu na putu do posla, i smejem se sama sa sobom :D smara me da to slusam posle, bas mi je draz u jutarnjem slusanju

 

E da, i to, dok hodam do posla. Isto se smejem sama, isto mi je draž u jutarnjem slušanju.

Link to comment

ko pocinje da slusa uzbudilnik na b92, to je ko da ide u partizane 43.  :fantom:

 

 

(ja skupljam podkaste, i pustam kad god sam u prilici bilo koji datum, pre godinu, dve, potpuno je svejedno. i uvek mi je dobro dok slusam, a i posle.)

Edited by darling
Link to comment

ko pocinje da slusa uzbudilnik na b92, to je ko da ide u partizane 43.  :fantom:

ja znam jednog koji je otishao u partizane 45te, tj dvojicu, i obojica su ostatak zivota proveli skoro... pa, kao spahije.

 

a znala sam i jednog koji je izmislio partizane, pa najebavo u kontinuitetu sve do samog zauveka.

 

dobrih primera nikad dosta ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...