Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

:laugh:

 

bila sam jednom u gej klubu u srbiji, iks se zvao, ne znam dal jos postoji. i svi stereotipi koje covek s predrasudom moze da ima o gejevima u provodu, svi do jednog tu se potvrde. koliko se secam, karleusina pesma je bila hit veceri, meni sevalo kroz glavu boze, koliko seljaka na gomili, i gde izlaze normalni gej u beogradu, valjda nigde, nikad nisam saznala.

ni sa kim nisam iskrila, ni sa muskim, ni sa zenskim... al da ne kvarimo raspolozenje, ipak je tvoj rodjendan :D

 

 

 

Link to comment

To je zato što nisi išla sa D. Kada uđeš u klub, bilo koji. gej, lezbo, maketara, taj klub se može zvati i klub ljudi koje je D jebo, as well. Klub D u daljem tekstu. 

 

E onda ti on da recenzije, hintove i ostale potrebne informacije. 

Link to comment

Iks je bio jeziv, aaali moja drugarica, koja je pravila drustvo lezbejki u nastajanju (nisam ja) se tu smuvala sa tipom, koji je pak dosao da muva wingmanke, i eto ih petnajst godina zajedno (prica je jadna po vice merilima) 

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
6 hours ago, nisam ja said:

o kojoj seriji ovo pričaju ovo more, ostrvo?

ako sam dobro povezala, mislim da je serija moja genijalna prijateljica po prvoj knjiz napuljske tetralogije elene ferante.

Link to comment

jeste, spominju već nedeljama. ja prvo nisam ni shvatila da se radi o seriji nego da mlađa čita knjigu od neke njihove drugarice koja je genijalna :))

ali moram da izdvojim današnju hit epizodu, mlađa na odsluženju vojnog roka, sestra iz švedske mu piše poruku, šta ima kako si, a on odgovara, war is hell, sedeći u kasarni u svilajncu, u plavoj pižami tri broja manjoj i papučama i popunjava olovkom kvadratiće u svesci za dežurstvo. a sestra naravno u fras, jel opet počelo :lol:

Link to comment

odlučila sam prvo da završim knjige, stigla sam do treće, mada mogla bih da gledam, ovo što je snimljeno, rađeno je na osnovu prve. druga je puna preokreta, mogla bi biti još bolja.

Link to comment
31 minutes ago, gospa buba said:

kakvo je tvoje mishljenje u smislu knjiga? da chitamo? da kupimo babi da i ona chita?

čitajte, čitajte. može i baba. dinamično, drži pažnju. pokreće mnoga pitanja poput načina da se izađe iz siromaštva, generalno da se ispliva iz situacije gde su na startu podeljenje jako loše karte. neko bira obrazovanje, nekome nije dato iako želi, neko se uzda u svojih drset prstiju, neko u brak, neko zamafijaši... napulj je živopisna pozornica, epoha interesantna.

 

edip: jao, sad sam videla najavu za čabare. boleština, mene ona slika plaši. :lolol:

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...