Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

55 minutes ago, gospa buba said:

ja sam tela preprich, ne da gledam film :hihi:

a muslimani namore?

sent from bubamoto
 



Za to ipak treba da odgledaš klip koji sam okačio, makar nije film. Dr. Safet u dva minuta to objašnjava,

Link to comment

pre nego što smo ostali bukvalno bez ijedne radio stanice, ja sam slušala jutarnji program na radio pančevu. to je bilo pre 2, 3 godine i to su ukinuli.

tu je neki zlaja vodio sam. bilo je više muzike. ali je bilo slušljivo. mislim da mora da se promeni koncept kada je jedan sam. ne ide ova standardna struktura.

Link to comment

ja malo kasnim, te mi kašte - što je jedan bio sam (i koji)?

i kad već objašnjavate - onaj što mu se, da budem direktna, creva prazne - ko je?

 

i ako duško i miško čitaju - maknite kneza ko boga vas molim.:unsure:

Link to comment
2 minutes ago, Joshua said:

ja malo kasnim, te mi kašte - što je jedan bio sam (i koji)?

i kad već objašnjavate - onaj što mu se, da budem direktna, creva prazne - ko je?

 

i ako duško i miško čitaju - maknite kneza ko boga vas molim.:unsure:

pa imao je neke obaveze što se kaže lične...

sećam se i onih emisija na b92 koje su bile dvojci, imali su nekog ko bi uskakao da zameni. ne može jedan sam po konceptu koji se zasniva na dijalogu

creva se prazne mehi omeroviću kad je krao parfeme u frišopu na aerodromu.

laki sju it :lolol: vot ic gona bi

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

pa imao je neke obaveze što se kaže lične...

sećam se i onih emisija na b92 koje su bile dvojci, imali su nekog ko bi uskakao da zameni. ne može jedan sam po konceptu koji se zasniva na dijalogu

creva se prazne mehi omeroviću kad je krao parfeme u frišopu na aerodromu.

laki sju it :lolol: vot ic gona bi

fala živka :D

ali knez... ja ih inače slušam uveče, kad se izvrnem da krepam, i lepo se razbudim od transfera...nemoguć je knez.. :lolol:

Link to comment

meni ne smeta ni kad su sami, ima sarma i to tako kako jeste. toliko nemamo nista osim njih, da pristajem na sve samo da ih ne izgubimo. 

meni je bilo zabavno kad je na omladinskom uskakala sanja il milica, one su bile odlicne, narocito sanja, al kako je objasnjavo dasko vise puta, koga boli kurac da ustaje u 6 ujutru da bi prico na internetu za dzabe za ni 2000 ljudi. 

dasko i mladja su najzanimljiviji ljudi koji postoje u ekipi ljudi koji poznaju, oni su ko parafraza slogana sase jankovica, zanimljivi ljudi koji postoje smo mi. a ti drugi postaju zanimljivi u njihovom dozivljaju i interpretaciji. 

 

i njuz bar je zakon! i ivicka! :D

 

ostalo sve sranje. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...