Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Ne može Duška, ona je po defaultu previše ljubomorna na sve što nije naše, sve vreme bi pričala kako je kod Karađorđevića bilo lepše i glamuroznije i kako su Britancima smešne uniforme i oni "šeširi" što žene nose i čekala bi glasove publike koji su najbolji pokazatelj :ss1:

Link to comment

Onomad kad su se venčavali Kejt i Vilijem meni ostalo u sećanju da su valjda Gorica i Dragan komentarisali uz još neke stručne konsultante :lolol:

Link to comment
On 6.5.2018. at 14:59, slepa živana said:

juče sam prekopavala pokušavajući da nađem kad mlađa peva halida bešlića i kako ga taj ritam nagoni na džihad :lol: i

 

samo za te: premijera halida beslica u alarmu je bila 25. maja 2017. potkaz s muzikom od 2:11:00. uzivaces.

i nastavi da slusas, posto posle hanka paldum srece motorhed :D

 

http://podcast.daskoimladja.com/?p=archive&cat=sa_muzikom&pgn=13

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

danas prvih pola sata alarma umiranje od smeha, zakljucno s daskovim kosenjem trave :laugh:

 

 

i u ponedeljak je bila odlicna emisija sa zamenskim mladjom ivanom. super mu je i bend :)

 

 

Link to comment

u ponedeljak sa zamjenskim ivanom meni bilo bezveze, dashko se previshe trudi. ako jedan od njih ispadne iz igre nekad, mogu da zatvore radnju :)

sent from bubamoto

Link to comment

naravno, ne zovu se dzabe dasko i mladja. mene je iznenadilo da sam ovu od ponedeljka odslusala kroz sluske, bilo mi zanimljivo, dobar je taj tip, kapiram da je imao tremu, al okej, to je sve ljudski i prihvatljivo, imao je smesnih prica, pametnica je, pomogo je dasku da prodje kroz emisiju, sve u svemu. dosta sam zadovoljna. i jos plus sto sam saznala za taj bend u kom je sviro, pa slusam od juce na ripit. 

Link to comment

nene, dobar je bio zamjenski ivan objektivno i snashli su se svakako. al nema urnebesa. kad su sami nemaju pojma [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...