Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

 

sta ti je to blato?

 

jedna brnabic ima sigurno u sredi, 25.04. verovatno drugi sat. 

 

meni je nezaboravno kad mladja objasnjava kako goran bregovi pravi vrld mjuzik koncert, zene sa saksijama na glavama, srolane u tepihe, hej hej hej hej :rolf:

ee, i necu necu dijamante u rubrici cetvrtkom, urnebes. steta sto nemaju arhivatora. mozda da pravimo budzet i za to?!

i ono opelo dasko sto je zapevao nedavno?! 

multitalentovani momci :)

 

Link to comment

Gorica Nešović...
Kakvo lupetanje...
Tako je meni jedan čovek rekao:
Sine, dok ćutiš, pomisliće neko da i nešto znaš, kad progovoriš e jbga...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

a meni je onda jedna snasha govorila ne u toplice, u blato se zakopaj, od blata ce tebi proc reuma. a men je moja mama kazla ne u blato blato je zestoko od blata ti moze krv prigorit rolf.gif

 

to je onaj dan kad je matija gubec izgubio ustanak u toplicama. pa se on setio serije i fabijana shovagovica a istovremeno i te neke babe sa neta (guglaj baba lek za reumu, ima youtube, ja ne mogu sad komplikovano mi trenutno). pa dashko izigrava tu babu u dogodilo se na danashnji dan i bolji nego baba biggrin.png

 

a ja znam napamet :isuse:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
6 hours ago, darling said:

 

sta ti je to blato?

 

jedna brnabic ima sigurno u sredi, 25.04. verovatno drugi sat. 

 

meni je nezaboravno kad mladja objasnjava kako goran bregovi pravi vrld mjuzik koncert, zene sa saksijama na glavama, srolane u tepihe, hej hej hej hej :rolf:

ee, i necu necu dijamante u rubrici cetvrtkom, urnebes. steta sto nemaju arhivatora. mozda da pravimo budzet i za to?!

i ono opelo dasko sto je zapevao nedavno?! 

multitalentovani momci :)

 

uopšte imitacije obožavam. a za arhivu bih dodala serijal u dvorcu dragane mirković i jednu epizodu kad daško masti kako može da izdrži pod vodom 2 minuta, merio je u kadi :lolol: a mlađa je ronio s bocom kad su cugali na rivi u opatiji pa je upao u more s flašom vinjaka

Link to comment

Dajte neke datume za sve te reference koje navodite. Nije neki veliki posao da se to izvuce (ako se zna sta i gde) te da se turi na neki soundcloud kanal, recimo.

Mozda bih mogao i ja, u trenucima dokolice ...

Link to comment

ti sad ko kad lekar pita bolesnog veterinara sta vas boli, a ovaj kaze: a pa lako je tako :D

dakle, lako je tako. ne znamo datume, zato i kukamo. kod krudija ima ponesto.

al obecavam da cu iskopati iz najdublje svesti kad ceca aleksic poklanja babi televizor. 

 

 

Edited by darling
Link to comment

nije njegova, nego njegovog druga :fantom:  

 

super stvar s daskom je sto covek ne mora biti u njegovom drustvu. ne mora ni da ga se slusa na radiju. nista ne mora kome ne odgovara. 

 

ovo gde dasko peva mladji opelo u jutjub klipu pjan pop, od 7. minuta.

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

juče sam prekopavala pokušavajući da nađem kad mlađa peva halida bešlića i kako ga taj ritam nagoni na džihad :lol: i kad rasta treba da ide na suđenje pa daško imitira kako se obraća sudu kroz autotjun :lolol: ali nisam uspela...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...