Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sa zakašnjenjem upravo slušam ep. od petka, Đorđe + Mladen, povlačim sve što sam rekla o Đolu, ovo je neslušljivo, jbg, bez Daška ova emisija nema baš nikakvog smisla

Link to comment

meni baš prijalo, debeli osim što se u ništa ne razume, aj dobro razume se u sport malo, nešto puno bedači i besni u zadnje vreme, samo mi jopš to fali al opet zna bit smešan ja bih njega vratio u formatu da ova dvojica uglavnom pričaju a njega tu i tamo uključe za kakvu imitaciju i fristajl zajebanciju.

 

 

Link to comment
1 hour ago, francuski sobar said:

meni baš prijalo, debeli osim što se u ništa ne razume, aj dobro razume se u sport malo, nešto puno bedači i besni u zadnje vreme, samo mi jopš to fali al opet zna bit smešan ja bih njega vratio u formatu da ova dvojica uglavnom pričaju a njega tu i tamo uključe za kakvu imitaciju i fristajl zajebanciju.

 

 

ne dolazish u obzir.

Link to comment

kakogod meni je Mlađo zajebaniji, videlo se sad u petak da ume i da povede, da zna da zavuče to se znalo, ume da vodi domaćinstvo onako iz senke što reče neko bezbedonosno je mnogo zanimljiviji, daško je onako više ko dule glavonja za levlje a bez mlađa bi bio  dosadni ranter ko pera luković

 

mislim ne bih da unosim seme razdora samo primećujem sa strane  :nema mi onog smajlija što srče nešto il sam slep:

Link to comment

ja sam se potpuno ohladio još od one pauze tjekom prvog pika prvog talasa

 

sad ih i ne palim. tačno sam prepoznao i trenutak, pričali su o nečemu u šta sam vrlo upućen, opšta neka priča blabla truć gde m. izjavi da se on u to ne razume, i posle numere i verovatno par guglanja eto ti ga kao da je popio svu pamet sveta. naravno da je lupetao gluposti

 

ma jedi bre govna

 

 

nedostaje mi samo njihova play lista sabajle

:sad:

Link to comment
48 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ja sam se potpuno ohladio još od one pauze tjekom prvog pika prvog talasa

 

sad ih i ne palim. tačno sam prepoznao i trenutak, pričali su o nečemu u šta sam vrlo upućen, opšta neka priča blabla truć gde m. izjavi da se on u to ne razume, i posle numere i verovatno par guglanja eto ti ga kao da je popio svu pamet sveta. naravno da je lupetao gluposti

 

ma jedi bre govna

 

 

nedostaje mi samo njihova play lista sabajle

:sad:

+1

Muzika je top i samo zbog toga ih vredi slušati i sve ostalo istrpeti. Nekad su i jako duhoviti, a par minuta kad bistre neke ozbiljne stvari vredi istrpeti. Šta bi, uostalom, neko očekivao više od radio emisije.

 

Edit: mislim +1 na ovu poslednju rečenicu :)

Edited by Zeleni sto
Link to comment

Muzika je jako bitna u programu svake radio stanice, ili furaš popularnu il insistiraš na kvalitetnoj dočim su D&M uspeli da naprave neverovatan spoj nepopularnog a pri tom nekvalitetnog lol.

 

* Ako ja ovim ne prizovem Dragu neće niko :happy:

Edited by francuski sobar
Link to comment
28 minutes ago, francuski sobar said:

Muzika je jako bitna u programu svake radio stanice, ili furaš popularnu il insistiraš na kvalitetnoj dočim su D&M uspeli da naprave neverovatan spoj nepopularnog a pri tom nekvalitetnog lol.

 

* Ako ja ovim ne prizovem Dragu neće niko :happy:

jedino ako radish bash na tome.

 

inache ne znam shta tachno radish. muzika je stwawica! :D

Link to comment
ja sam se potpuno ohladio još od one pauze tjekom prvog pika prvog talasa
 
sad ih i ne palim. tačno sam prepoznao i trenutak, pričali su o nečemu u šta sam vrlo upućen, opšta neka priča blabla truć gde m. izjavi da se on u to ne razume, i posle numere i verovatno par guglanja eto ti ga kao da je popio svu pamet sveta. naravno da je lupetao gluposti
 
ma jedi bre govna
 
 
nedostaje mi samo njihova play lista sabajle
:sad:
Tačno to...
Što mi reče jedan pametan čovek:
Sine to što ti je srce na mestu ne znači da ne treba da budeš i bar malo obrazovan i pametan...



.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
moj mistejk nije mlađa pametovao no daško
Ja sam i skapirao da je daško, lepo si ga opisao.
Ono "m." nisam ni pročitao...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...