Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Joj ne znam, mene to nazalno baš odbija, baš ima naporan glas, na stranu što djeluje da se još nije opustio pred mikrofonom. Što se iritantnog tiče, ono upadanje na sred rečenice sagovornika je najiritantnije, ali je ipak jedan ™ te emisije, a pozitivne strane prevazilaze.

 

Plus mi nekako nijedan od komboa ovog momka i nekog od dvojca ne šljaka, vidi se da nisu ekipa, da su različiti svjetovi. Subjektivno, meni su najzanimljivije priče kad se ova dvojica emotivno unesu, kad pričaju neke zajedničke doživljaje, opisuju zajedničke poznanike itd. Tad su u elementu 100%. 

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Što se iritantnog tiče, ono upadanje na sred rečenice sagovornika je najiritantnije, ali je ipak jedan ™ te emisije, a pozitivne strane prevazilaze. 

Ako je Mlađa taj sagovornik onda nije iritantno nego poželjno. Pričam u svoje ime, ofc.

Link to comment

nemojte biti prestrogi. što se sadržaja tiče, mali se sasvim dobro prilagođava i jednom i drugom. naravno da dobijemo emisije drugačijeg senzibiliteta, ipak dvojac jaše dugo zajedno i imaju svoj ritam koji niko ni ne treba da kopira.

što se glasa tiče, šta je, tu je. pretpostavljam da radijskiji glasovi nisu raspoloženi za ustajanje u cik zore.

tako da- pravda za dete i plus na bubu. sve je bolje nego jedan sam.

Link to comment
34 minutes ago, slepa živana said:

šta je ovo, bojan, dušan, dule, tamara... to ide na njihovom podkastu?

 

Podkast Dušana Mašića i drugara. Mašić je fan D&M i dobar je sa Daškom, pa ga je zamolio da ih pogura. Ostali su Bojana Maljević, Dule Nedeljković (Stari BG taksista) i Tamara Skrozza.

Link to comment
5 minutes ago, msv said:

 

Podkast Dušana Mašića i drugara. Mašić je fan D&M i dobar je sa Daškom, pa ga je zamolio da ih pogura. Ostali su Bojana Maljević, Dule Nedeljković (Stari BG taksista) i Tamara Skrozza.

spominjala se ta ekipa na nekoj drugoj temi ali nisam shvatila da rade na njihovom podkastu. ovaj dule baš i nije morao da ima veze s njima

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

pa ima raznih na njihovom kanalu, pankeri, nogometashi, neki kulturni...

sent from bubamoto
 

 

Puna usta poezije (gde neko dvoje čitaju poeziju), KUPEK Dejana Kožula, Na ivici ofsajda (fudbal), Ljudi iz podzemlja (Mige) i Dašove Tople ljucke priče.

 

Link to comment
19 hours ago, Frau Gabrijela said:

nemojte biti prestrogi. što se sadržaja tiče, mali se sasvim dobro prilagođava i jednom i drugom. naravno da dobijemo emisije drugačijeg senzibiliteta, ipak dvojac jaše dugo zajedno i imaju svoj ritam koji niko ni ne treba da kopira.

što se glasa tiče, šta je, tu je. pretpostavljam da radijskiji glasovi nisu raspoloženi za ustajanje u cik zore.

tako da- pravda za dete i plus na bubu. sve je bolje nego jedan sam.

sve isto mislim. 

 

a sto se tice glasova, dodao bih da je meni trebalo najmanje mesec dana aktivnog slusanja da se naviknem i na derane. nije da su im glasovi stvoreni za radio. a sad su mi sasvim prirodni. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...