Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

1 hour ago, slepa živana said:

danas oko 3 su imali tonsku probu. izgleda da je selidba obavljena. sunce me je ogrejalo kad sam im čula glasove :D

 

objavili su da kreću od ponedeljka i, što je bitnije, da kupatilo u novoj gajbi ne smrdi.

ne mogu reći da se radujem ponedeljku, bilo bi previše, ali svakako će biti lakše kad juttro nije gluvo.

ovaj raspust, nikad dramatičniji, a odužio se.

Link to comment
15 hours ago, crtamOrasi said:

"Razvlaci" ga 4chan vonabi domaca fas ekipa losim mimovima, jebo ih Shapiro u dupe balavo.

Mhm, ocaj su ali idu na masivnost i verujem da dasku nije svejedno, posebno ako potraje

Link to comment

Inace, na tviteru je organizovani harassment nad Zapadom. Bukvalno otvorite bilo koji njegov tvit i na dnu ima Show more replies i tu bude kolekcija degene koje sasvim sigurno organizuju ovi iz Levijatana.

 

Ja reportujem te ljude za targeted harassment, ali ja sam samo jedna. Bilo dobro da se vise vas ukljuci.

Link to comment
Just now, MayDay said:

Pa naravno da su fasisti koje sto posto koordinira Pavle Bihalji. Inace, neverovatno je kako su usli, uslovno receno, u mainstream preko Levijatana. U-zas!

 

 

Vrlo "profesionalno" odradjeno....

Link to comment

kao sto sam i rekao davno, sajko desnicari, nacosi i ostali desni nesns elementi ce uvek vise mrzeti levicare,liberale itd pre vucica, i sada uz mig sns traje hajka i linc gde daska razvlace ko harmoniku svi zajedno. takoreci jedno ujedinjenje. I ne samo njega

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...