Jump to content
Giggsy

BC Kauno Žalgiris - KK Partizan, četvrtak: 18:45h

BC Kauno Žalgiris - KK Partizan  

40 members have voted

1. 1. Mozemo li do prve pobede u gostima?

• Ostace nema "Zalgiris Arena"
    • Castan poraz
    • Odrace nas vacaros
  2. 2. Sasha ce moci da igra od 8. kola, imamo li sanse sa njim da se borimo za prolaz u cetvrtfinale?

Recommended Posts

MocaVukotic

.

dakle, ukoliko si spreman da pricas o komsijama kao o gurbetima, da se sprdas sa sledecim sezonama

apsolutno. samo tesko da obzir u navijackom bolu mogu ocekivati ljudi koji se samodefinisu kao sektasi i koji su, stavise, ponosni na to.

dakle, ukoliko si spreman da pricas o komsijama kao o gurbetima, da se sprdas sa sledecim sezonama, navijas za njihove protivnike onda nemoj kukati i zvati moderaciju u pomoc kada ti oni urade to isto.

a postoje zluradosti i zluradosti. ako, kojim slucajem, zvezda uzme titulu pod ovakvim uslovima u kojima se sad partizan nalazi (povrede, duletova dijaliza), uopste mi ta titula nece biti onoliko draga kao kad bi vas dobili u punoj snazi. a to sto mi je drago sto ste izgubili od zalgirisa nakon dizanja ruku od kupa (sto smatram apsolutno legitimnim i racionalnim u tom trenutku) nije stvar moje zluradosti prema grobarskoj sektaskoj populaciji PPPa, patkometrije, mrznje prema jadnom partizanu i decici ili sta ti ja znam cega, vec prosto zbog toga sto smatram da se partizan u kupu ponio nesportski.

razloge za neuspjehe zvezde nikad nisam trazio u partizanu. to mi je uvijek bilo dzukacki. koliko god da se partizan sluzio prljavim sredstvima, beskrajno mnogo puta bitnije za njegov uspjeh u posljednjih 25 godina je to sto je bolji klub. ali isto tako, i vi malo pogledajte u svoje dvoriste i nemojte umanjivati zvezdine, ionako rijetke, uspjehe ili za sva zla koja su stigla partizan optuzivati covica, zvezdu, zlu srecu.... naravno, sektasi to nece uraditi.

a duletu zelim dugo zdravlje i da vas jos 100 godina vodi, svim povredjenim igracima da se brzo oporave pa da ih sve jos koji put gledam u pioniru.

a ako ovdje vidite zluradost, onda svaka cast.

ja sam to rekao samo onako, generalno, ako si se ti tu prepoznao, jbg tvoj prolem. ja navijam uvek protiv zvezde, protivnik me ne zanima, ali nemam npr ni jedan post na bilo kom zvezdinom topiku, osim na jednom kad sam bio rekao da nema razolga da vam bude krivo zbog nekog poraza jer mi se svidelo kako ste igrali (iako sam navijao da izgubite), sad skoro protiv nekog u evro ligi.

ZokiAsov

Nemam pojma, mozda bismo mogli malo da procaskamo o kupu? Ta tema je potpuno zanemarena u poslednje vreme. 

misko maric

ovde se još priča o kupu?

da budem iskren, nije reč o loženju, ali stvarno bih voleo da vidim gore pomenutu petorku, bar u seriji od 10-ak utakmica, da vidim šta mogu. ne što se pržim za EL, bilo koju titulu, nego čisto igre radi. deluje moćno, a voleo bih da vidim da li je moćno.

Djuro

Bogdan kupio nove Nike Black Mamba Kobicine patike u Kaunasu! <3

plitke ili duboke?

jerbo su duboke odvratne...

Fins fleet

edit: predomislio se....

Edited by Fins fleet

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...