Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    237

  • Pontijak

    232

vapad pridji blize sledeci put neces umreti od smrada :) ...vrlo vrlo interesantan koncept moze da se izvuce iz ta dva objekta. zabavi nas :) 

 

 

 

ponti (imas li nesto protiv da te ovako zovem? :) ) ....ima slicna ako ne i ista rusevina u ulici gde idu trolejbusi od slavije pa gore ka ...o boze stade mi mozak...gde je ona velika pijaca (!)...a ta kuca se nalazi na prvom ili drugom semaforu od kruznog na gore, prekoputa nje je ciglana zgrada i banka sa ljubicastim logom (komercijalna ?)....znam da sam je gledala i krivo mi bilo sto nisam imala bilo sta da slikam...a bile dobre senke padale na nju.

Edited by mustang
Link to comment

Bas u lepom kraju zivis, priroda milina i dobra ti je forma fotke. Samo imm jednu malu kritiku a to je saturacija ili koji si vec efekat koristio, malo si preterao pa tako ljudima sa osetljivim vidom (kao meni) smeta ta drecavost -ako se gleda sa veceg ekrana. Sa mobilnog izgleda super

Link to comment

 

 

 

 

ponti (imas li nesto protiv da te ovako zovem? :) ) ....ima slicna ako ne i ista rusevina u ulici gde idu trolejbusi od slavije pa gore ka ...o boze stade mi mozak...gde je ona velika pijaca (!)...a ta kuca se nalazi na prvom ili drugom semaforu od kruznog na gore, prekoputa nje je ciglana zgrada i banka sa ljubicastim logom (komercijalna ?)....znam da sam je gledala i krivo mi bilo sto nisam imala bilo sta da slikam...a bile dobre senke padale na nju.

 

nemam nista protiv, naprotiv :)

 

ah, beograd, grad fotogenicnih rusevina :D

 

@topuzina

 

lepa ta amerika :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...