Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    237

  • Pontijak

    232

Ovo za Hippie!

 

IMG_1307.jpg

 

 

Eto kao ti neki obalni klifovi. 

 

attachicon.gifBluffs.jpg

 

 

LWLMuzej1.jpg

 

LWLMuzej2.jpg

 

LWLMuzej3.jpg

 

 

Very nice!

 

de smem više od +1 da kažem, na sve. Vreme je da se otvori mobitelska fotografija druga liga zapad, mene malo sramota da bilo šta ovde postujem :)

Link to comment

eh. i mene domorodca sopstvene fotke bacaju u nostalgiju, imam sumanut osecaj da zivim nekako izmesten, iscasen iz stvarnosti, kao da setam kulisama grada koji je nekada postojao i u kojem sam ziveo a zivim i sada i prepoznajem da su te kulise nekada bile stvarne gradjevine. bice da je do mene a ne do grada jer jednostavno se grad menja, menjaju se ljudi, neki umiru a neki se radjaju, neki se odseljavaju a neki se doseljavaju, sve je to zivot :)

 

a povodom ovog topika, uvek kada vidim nove fotke nanovo se odusevim koliko ovde ima kreativnosti i dobrog oka i osecaja za kadar, narocito mi je drago sto se to radi mobitelima koji su nepravedno prokazeni kao sredstvo za selfije i ostale budalaste fotografije a ova tema je itekako dokaz da se i mobitelima mogu napraviti sjajne fotografije postujuci tehnicke karakteristike optike i senzora i koristeci softvercice u mobitelima za obradu. toliko lepih fotografija ovde ;)

Edited by Pontijak
Link to comment

prepoznajem to o cemu pises. vrlo;)

 

p.s. i daj jos! kad budes u prilici.

 

& da pridodam editu: sveukupno, odlicne fotke, indeed:)  kreativnost/oko uvek: na prvom mestu. a da l je s fensishemnsi alatljikama ili necim daleko bazicnijim, svejedno.

Edited by roksi
Link to comment

eh sto je zivot. ja zelim da prekookeanci™ stavljaju jos i jos svojih radova jer je to jedina prilika da vidim i drugaciju estetiku urbanizma i ruralnih predela a ti ocekujes od domorodca jos fotografija :)

 

 

Edited by Pontijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...