Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

15 hours ago, pt 2.0 said:

@Gojko & Stojko Nisam još sela da odgledam seriju. Najgora sam od sve dece... Ako budem pogledala, poslaću ti PM sa utiscima. 
Kakvi su tvoji utisci o seriji?

Odlična je, sad je aktuelna još više nego što je bila pre dve-tri nedelje kad sam ja počeo.

 

Dve glavne crtice u vezi sa raspravom na pripadajućoj temi, da, napravili su veliko odstupanje od činjeničnog trenutka početka evakuacije u odnosu na saznavanje Šveđanja da se eksplozija desila, nisam siguran koliko je to bitno za svačiju percepciju nemara sovjetskog rukovodstva za život običnih ljudi, jer je svejedno evakuacija počela kasno, ali i za mene jeste bilo dovoljno (do kraja serije se slika kompletira) da mi iskrivi sliku u tom trenutku. Mislim da je kompletan ton dobro pogođen, za moto ja uzimam izjavu glavnog naučnika Legasova o ceni laži i o neprepoznavanju istine. Mogu da nastavim u više detalja sa poređenjima sa filmovima, knjigama i pozorišnim predstavama slične tematike koje ja smatram vrhunskim na pripadajućem topiku, ili na PM ako ti više odgovara.

 

Za kraj, da se držim ove teme - slikano mobilnim septembra 2016.

 

kVkz6hR.jpg

 

SaE

Link to comment
  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    237

  • Pontijak

    232

Just now, Gojko & Stojko said:

Pratim i podižem ...

 

 

 

Har81kI.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share & Enjoy

 

Što rekla moja pokojna baka, "imaju lep pogled".

 

Baš lepe fotke.

Link to comment
On 21.3.2020. at 12:15, Indy said:

Što rekla moja pokojna baka, "imaju lep pogled".

 

Baš lepe fotke.

Hvala, meni posebno poslednja slika deluje simptomatična za čitavu situaciju. Što se tiče pogleda, dalje na sever u Dover Hajtsu (ako nisi bio, možda si gledao seriju sa "Love, My Way" sa Klaudijom Karvan i Brendanom Kauelom, kuća iznad litice je bila u tom kraju) ima još jedno groblje sa izdignutim pogledom na okean, pri čemu su pre nekoliko godina preko puta tu napravili veliki starački dom, sa pogledom na to groblje. Čekaonica ...

 

SaE

Link to comment

@Gojko & Stojko

Ako nisi vec bio, ako posetis Milano, obaveno otidji na njihovo art-novo groblje (Cimitero Monumentale), jako je lepo za setnju, neverovatnih skulptura ima i sve je u mirisljavom zelenilu.

 

Pe0t9kjNVCIZ8oktF1f9kgZaIjodqfDq3bBI3FW_

 

GEGuaxU67WBvFxcGxoy_3CObDRx8v4jdvnM-eXMo

Link to comment

Da. Snimak je od pre nekoliko dana, kada je vetar jako duvao. Soliteri pripadaju Beogradu na vodi, vidi se tramvajski most preko Save, a desno van kadra su (sada već bivša) Železnička i Autobuska stanica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...