Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

Za razglednice, ali ne samo... slike su super, jos samo da ima neki normalan put da se do njih dodje, neki sadrzaj, organizacija na nivou drzave...

 

 

edit

Sad guglam, eto zasto mi je u malom mozgu da je to nemoguce. Nadam se da ce za jedno 20ak godina to postati medjunarodni prirodni park, nesto kao Dolomiti gde su se tukli Austrijanci sa Italijanima...

Link to comment
Za razglednice, ali ne samo... slike su super, jos samo da ima neki normalan put da se do njih dodje, neki sadrzaj, organizacija na nivou drzave...
 
 
edit
Sad guglam, eto zasto mi je u malom mozgu da je to nemoguce. Nadam se da ce za jedno 20ak godina to postati medjunarodni prirodni park, nesto kao Dolomiti gde su se tukli Austrijanci sa Italijanima...
@Mil@n Predivne fotke...

A ovo oko puteva, prosto čovek se zamisli možda bolje da ostane "nepristupačno", jer treba onda kompletan sistem da se "zaokruži", a bojim se da to ovi naši ne bi baš znali da odrade, mislim i uređenja društva imaju muku sa kontrolom...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
@Mil@n Predivne fotke...

A ovo oko puteva, prosto čovek se zamisli možda bolje da ostane "nepristupačno", jer treba onda kompletan sistem da se "zaokruži", a bojim se da to ovi naši ne bi baš znali da odrade, mislim i uređenja društva imaju muku sa kontrolom...




...shiit has hit the fan...

Ne zove se za dzabe Prokletija, ima nesto u tom nepristupacnom sto dodaje vrednost ali jednostavno coveka uhvati nostalgija kad vidi recimo gde i kakve infrastrukture imaju italijani. Dobro, nije Balkan za porediti sa jednom takvom imperijalnom kulturom ali se se nesto moze nauciti od njih. Nije da je tu nesto mnogo organizovano ali je pristupacno, zasticeno zakonom i cuvano. Jednostavno su iskoristili puteve Rimskog carstva, prosirili ih i modernizovali pre 100-njak i 50ak godina.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...