Jump to content
Parsons

Soči 2014 official PbP

Recommended Posts

Korki

У санкању жене, очекивана доминација Немица, прва два места, и Американка на трећем.

werbatim

Pokušale su da dodju do -2 zadnjim kamenom, ali su ga GBR lako izbile. Čitav end su grešile ove iz USA, nisu jedan dobar pokušaj imale.Ovaj Englez reporter reče da se nikada u istoriji OI ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nije desilo da u jednom endu ekipa uzme 7 poena. Do sada je najviše bilo 5 valjda

theanswer

Lepo sam rekao da odustvo Vajta iz slopstajla nema veze sa stazom :D Šalim se malo,halfpajp je obično lakše predvideti nego slopstajl,tako da jeste veliko iznenađenje,ali je meni drago što nije uzeo medalju :)

Timmy

Nikako ne mogu da zamislim end gde neka ekipa uzme 7 poena.. :O  A bas mi zao sto propustam karling.. jel ima strimova? U koje doba dana su mecevi?

Timmi

koliko bjese oni imaju kamenja (jel se tako kaze?), 8 ili 10?

Edited by Timmi

valter

I meni zvuci neverovatno da ekipa u jednom endu osvoji 7 poena.Imaju 8 komada,ako se secam teski su 17-18kg,i jako skupi.Mecevi su,npr. danas od 6 ujutru do 16 posle podne po nasem vremenu.Ja sam danas nasao strim Danske tv,prenosili su njihov zenski tim protiv Japana.Ako ih bude danas,obavesticu vas.

renne

Kakav odličan peti end kanađanki, uzeše tri poena

Timmi

fino britanke izvukose 2-0 u sestom. curling je do jaja da pici u pozadini.

theanswer

1,2,3 za Amerikance u ski slopstajlu. Uzeli su svako zlato u ovim ekstremnim disciplinama izuzev u halfpajpu gde su bili najveći favoriti.

renne

Odličan četvri end za švajcarskuПослато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Tolaa

Plusenko se povukao iz takmicenja zbog povrede. 

Team_Penske

Poceli muskarci  na 15 km klasicnim stilom, RTS naravno ne prenosi

banecare1

Plusenko se povukao iz takmicenja zbog povrede. 

opleli rusi opasno po njemu sto nije dao mladjim da nastupaju i sto nije klizao povredjen. rodnina je izjavila da se na olimpijadi ne razmislja o zdravju, da se zrtvuje za zemlju i sl. 

Tolaa

opleli rusi opasno po njemu sto nije dao mladjim da nastupaju i sto nije klizao povredjen. rodnina je izjavila da se na olimpijadi ne razmislja o zdravju, da se zrtvuje za zemlju i sl. 

:isuse:   :frust: Rodnina je izgleda zrtvovala mozak! Mislio je da moze da kliza, klizao je u timskom takmicenju, ali rizikovati "za zemlju" da za 10-ak godina mozda zavrsis u invalidskim kolicima je suludo. Da ne spominjem koliko medalja je vec doneo toj zemlji, ali to se sad izgleda nista ne racuna, samo ovo povlacenje.

Edited by Naa