Jump to content

Soči 2014 official PbP

Parsons

Recommended Posts

Женски могул, који следи као завршна дисциплина дана, вероватно Канађанка или Американка за злато.
Odlicno je ovo bilo, na kraju dve sestre Kanadjanke zlato i srebro, Amerikanka koja je branila titulu treca. Steta za Japanku, na 4 Olimpijade 6., 5., 4. i 4.
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

27

• renne

50

• Tolaa

67

• Korki

29

Top Posters In This Topic

Не свиђа се то мени. Много је велики утицај судија и доста је тога убачено да би Северна Америка некако парирала Европи по броју освојених медаља. У свим тим екс-екстремним спортовима ће Канађани и Американци узети гомилу медаља.

Edited by Korki

je te x-games ni ne gledam. ne kazem da nije sport, takmice se ljudi, neka dele medalje i slicno, samo sto meni nije interesantno.a ukupan broj medalja nije ni bitan... menjali bi ameri sve medalje sto uzmu u x-games za zlato u hokeju i makar jedno u umetnickom klizanju

Имају Амери добре шансе да узму једно злато у уметничком клизању. Једноставно, судије у тим екстремним споротвима имају одлучујућу улогу, најчешће. Мислим да је довољно уметничко клизање и гомила неправди, навлачења за домаћина итд. за такмичење а сада су ставили још буљук таквих догађаја.

Не верујем да је то време за медаљу. Око 4:08 и ниже ће бити за медаље. Време изгледа добро јер још нису дошли фаворити.

• Create New...