Jump to content
Parsons

Soči 2014 official PbP

Recommended Posts

Have_Fun

gde pratite ZOI?prebacujem na eurosportove, a tamo fudbal, na rts-u nema nicega...

renne

ja preko satelita. Italijani otvorili pet posebnih kanala, norvežani idu na TV2 i TV Zebra, danci na DR1,2,3 etc...

Timmi

ja ne mogu ni normalan stream da nadjem

Parsons

nemci pokrivaju sve, jedan dan ard, drugi zdf.danas je zdf na redu

Korki

Очекивана прва два места у брзом клизању: Вуст, Сабликова и прва срећа за Русе, трећа је Олга Граф, то баш и није било очекивано.

Nevernik

Za one koji imaju probleme sa strimovima preporucujem http://lag10.com/Ova dva dana radi dobro. Uglavnom BBC prenosi.

theanswer

Aj da napišem i ovde za streamove. Preko hroma otvorite novi incognito tab i uđete na sajt bbc-a i jednostavno gledate njihov program. Na bbc 2 su prenosi uglavnom. Ili preko wiziwig sajta gde postoje odlični ruski streamovi za Ace Player ili Sopcast. Preko satelita ARD i ZDF prenose naizmenično dane.

Korki

Санке, мушкарци1. Лох, Немачка2. Демченко, Русија3. Цогелер, ИталијаИ да изразим дивљење према храбрости ових људи. Као и за скелетон. Онако отворено ићи близу 150km/h је права храброст. Нажалост, у Ванкуверу је било и страдања баш у овој дисциплини.

Timmi

ja odledao short track. to je jedan od onih sportova koje nikad ne gledam u zivotu, niti me interesuju, sem ako su na oi. najveci smek svih oi je gledanje random bizarnih sportova koji se redaju na eurosportu, jurcanje strimova zbog tako necega je besmisleno.

panta rhei

ne trebaju mi obavezno strimovi, ima li negde livescore, posebno karlinga.

Tolaa

Imas na zvanicnom sajtu sve. Pored datuma su istaknuti sportovi koji su trenutno u toku i za sve ima live i update-uje se bas brzo.

Tolaa

A curling imas trenutno na BBC2 streamu na goatd.net. SWE-GBR.

panta rhei
Imas na zvanicnom sajtu sve. Pored datuma su istaknuti sportovi koji su trenutno u toku i za sve ima live i update-uje se bas brzo.
da, zvanicni sajt, hvala. to je cak i meni moglo da padne na pamet.