Jump to content
Parsons

Soči 2014 official PbP

Recommended Posts

Tolaa
Женски могул, који следи као завршна дисциплина дана, вероватно Канађанка или Американка за злато.
Odlicno je ovo bilo, na kraju dve sestre Kanadjanke zlato i srebro, Amerikanka koja je branila titulu treca. Steta za Japanku, na 4 Olimpijade 6., 5., 4. i 4.

Korki

Не свиђа се то мени. Много је велики утицај судија и доста је тога убачено да би Северна Америка некако парирала Европи по броју освојених медаља. У свим тим екс-екстремним спортовима ће Канађани и Американци узети гомилу медаља.

Edited by Korki

freakns

je te x-games ni ne gledam. ne kazem da nije sport, takmice se ljudi, neka dele medalje i slicno, samo sto meni nije interesantno.a ukupan broj medalja nije ni bitan... menjali bi ameri sve medalje sto uzmu u x-games za zlato u hokeju i makar jedno u umetnickom klizanju

Korki

Имају Амери добре шансе да узму једно злато у уметничком клизању. Једноставно, судије у тим екстремним споротвима имају одлучујућу улогу, најчешће. Мислим да је довољно уметничко клизање и гомила неправди, навлачења за домаћина итд. за такмичење а сада су ставили још буљук таквих догађаја.

Korki

За мене што мањи утицај људског фактора, осим самих спортиста, на спорт, то боље.

Feindouno
je te x-games ni ne gledam. ne kazem da nije sport, takmice se ljudi, neka dele medalje i slicno, samo sto meni nije interesantno.
+1

KennyDalglish

Miller ponovo nista :(Ajmo Svindal

renne

tek treći trenutno, piii : (

renne

Innerhofer drugi, 006 zaostatka, izgubio mnogo u poslednjih 50 sec. Svindal bez medalje

theanswer

Uzeše Amerikanci još jedno zlato u slupstajlu,Džejmi Anderson koja i jeste bila favorit. Srebro Finska,bronza VB.

Korki

Сада брзо клизање на 3 километра жене где су главни фаворити Чехиња Сабликова и Холађанка Вуст.

renne

Kako je Skokova brutalno odvezla deonicu

Korki

Не верујем да је то време за медаљу. Око 4:08 и ниже ће бити за медаље. Време изгледа добро јер још нису дошли фаворити.

Korki

Овај резултат Олге Граф је одличан.