Jump to content
IGNORED

Yahoo MLB Fantasy 2015


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    14

  • teacher

    12

  • Strahan

    11

  • Ros

    8

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Pratim dosta sportova,u smislu gledanja uzivo,ali sto bejzbol ne mogu...Poslednju sam gledao kada su Cardinalsi uzeli titulu u sedmoj tekmi.Cardinalsi su mi omiljeni.Pratim sta se desava,Verlander se nedavno ozenio onom sto svi za njoim uzdisu,odigram na kladji,Miljenko hvala za tipove,ali ne mogu da gledam uzivo.Nekako mi sve poluusporeno,pet-deset sekundi akcije,pa pauza.Jeste slicno u NFL-u,ali mi ovde bas ne lezi.Mislim da je ovo sport idealan da za porodicno gledanje uzivo,Americka varijanta toga.Pola dana provedes tamo,jedu,piju,a ne treba da su sve vreme koncentrisani na desavanja na terenu.Vama skidam kapu na entuzijazmu!!!

Link to comment

Meni se svidja sto mogu opusteno da gledam utakmicu, ma koliko para da stavim na istu (valjda je to zbog same koncepcije sporta). Kada krene sezona, ja dnevno odgledam barem jedan mec (ako ne ceo, ono par ininga tamo, dva ininga ovamo). Volim to prebacivanje sa tekme na tekmu; posebno kada je Opening Day u pitanju. Posto volis Cardinalse, znaci da si protiv mene i freaknsa.:D

Edited by Miljenko
Link to comment

To jeste.Mozes opusteno da pratis,mislim da to i jeste ideja,nista ne gubis ako propustis koju akciju.Jedan od mojih najboljih prijatelja zivi u ST.Louisu,pa to ima uticaja na moju odluku.Jedno vreme smo cesto komentarisali tekme,on ih bas voli.Oni se porodicno zapute na stadion i pola dana su tamo.Cak mi je doneo i njihov kacketic.Lepa crvena boja.Svidja mi se sto nisu uzeli neki ''zastrasujuci'' naziv,nego lokalnu pticicu :D Cine se kao stabilan klub,stalno su u borbi za plej of,a mislim mi se da su drugi ili treci po broju titula,11 ako ne gresim,Takodje ne volim ove tzv velike klubove,citaj bogate,izuzimam Red Sokse.E sada :D Nisam bas protiv,ali nije da nesto i volim vasu ''trojku''.

Link to comment

Zgodan sport, kako za TV, tako i za radio prenose. Slusao sam povremeno radio prenose, predsezonskih meceva i ako je komentator ok, nije tesko vizuelizovati, desavanja na terenu.

Pittsburgh i Detroit, za koje ja navijam, ce verovatno biti prilicno bezopasni, makar u narednih par godina. Freaknsovi Cubsi su vec top tim i konkurenti za vrh.

Lepo je sto u sportu gde salary cap ne postoji, gomila bacenog novca, nije garant titule (za razliku od NBA recimo).

Link to comment

To za komentatora je tacno,fora je i da za TV-u treba da su dobri.Ima mnogo praznog prostora za pokrivanje.

Cubsi su puni para :D Mislim da je Detroit propustio sansu da osvoji vise od jedne titule u poslednjih 5-6 godina,opte mozda i gresim.

Dobro si to pomenuo,jedini od velikih sportova koji nema salary cap,a opet ti najskuplji tim ne garantuje titulu.To je odlicno :hail:

Inace kao sto napisah,nisam ljubitelj tih koji samo ispisu cek i dovedu igrace.Sezona je duga,ko zna sta ce biti na kraju?

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Oba drafta u isto vreme (Parapsihopatologija i EndZone).:ph34r:

Sat vremena razlike bi bilo ok, no sada je kasno za promene.

 

i ja sam tek sad video. enzone je tek sad pre par dana namestio vreme drafta.

mogu da pomerim PPP na 22:30 ako nije problem. 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...