Jump to content
IGNORED

Her


hooyadahoo

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    12

  • Weenie Pooh

    11

  • MocaVukotic

    11

  • kobni zelaya

    10

Kim'n'Sim  :lolol:

 

Btw, nisam odgledao, ali su Point Taken i Syme tako dobro uveli u priču da cu koliko danas pojuriti film. U tom smislu primam preporuke za linak na pm.

Edited by April
Link to comment

Upravo se dešava - pričamo tj četujemo, drugarica i ja preko twittera (preko direct messages) i without skipping a beat, tj bez da sam ja primetila da je ona napustila razgovor sa mnom, ona mi kaže "E pričam sa _____ kaže mi _____". 

 

Naravno kao i svaki SciFi i Her je u stvari mnogo više o nama trenutno, nego o bilo kakvoj budućnosti. 

 

Inače, trenutno sam u razgovoru sa još tri osobe na internetu. 

Link to comment

smesne su price o otudjenju i jbte, nece valjda to nam da se desi. ja sam imao ribu tamo negde pre hrista, cale joj je bio vojnik i nije dozvoljavao fontele na gajbi. ako hoces da pricas sa nekim, idi da ga vidis - pa pricajte. jebemu mater, kad sednes u auto to su ti brze noge. kad obuces dzemper, to mu dodje dlaka. drkamo na dvodimenzionalne vulve, ali ne osporavamo trodimenzionalne.

 

elem, bice her, jok i nece. kome se ne dopada, respekt, plajvajz i papir, i udri miki. jel dobro, ne znamo. samo znamo da ce da bude i da ce svi da skoce na bandwagon. 

Link to comment

kake veze ima razgovor zbilo kime na netu... kolko nas je zapocelo taku pricu i upoznali iste te, stvarne ljude...... ako nismo u prilici da ih upoznamo, imamo nekih razloga da ostanemo u kontaktu... poslovnih, edukativnih, personalnih, kakvih god..... uopste ne vidim internet kao otudzenje, cak sta vise.. definitivno spaja ljude............ za razliku od 1 vestacke inteligencije.. koja, da se vratim na film, tj u emotivnom smislu fakat otudzuje............ ja volem svakake uvrnosti, al da se zaljubim u AI?? nou fakin uej

Link to comment

Možda sam bio suviše umoran*, ali jedva sam dočekao kraj. Bilo mi dosadno. Electric Dreams mi je bio bolji, kao što je sve nekad, uostalom, bilo bolje (i ja).

 

 

 

*Premda mi nije promaklo da je Skarleta u filmu

 

 

NJARNING NJARNING NJARNING

Pevala! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Link to comment

To je zaista divan film, ali nije baš na ovu temu.

 

moguce. nisam gledao her al vidim da se ovde raspravlja i toj vrsti komunikacije pa da malo reklamiram... ako je greska prastajte - al gledajte film bez obzira....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...