Jump to content
IGNORED

Her


hooyadahoo

Recommended Posts

Cudi me da ga jos niko nije stavio ovde.MV5BMjA1Nzk0OTM2OF5BMl5BanBnXkFtZTgwNjU2NjEwMDE@._V1_SY317_CR0,0,214,317_.jpgHer radi na mnogo raznih nacina, sajber pank nepodnosljiva lakoca postojanja, ali i mnogo vise od toga. Na pr. obradjena je tema ceznje za idealom 1 telo, 1 dusa, i nemogucnost ispunjenja iste.Glumci rasturaju, rezija isto.

Link to comment
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    12

  • Weenie Pooh

    11

  • MocaVukotic

    11

  • kobni zelaya

    10

Đorđe, ne zezaj. Ako neko želi da priča o filmu neka priča, ako neće, preskoči i ćao. Nisam ga gledao ali sam od par ljudi već čuo da je ok.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Meni bio onako. Ne mogu da kazem da je krsina, ali nije mi ni narocito sjajan film. Mogu da zamislim da tako nesto postane regularnost. Mislim, ne znam jos uvek kako se moze razviti vestacka intuicija, sem nekakvim storidzom masovnog broja raznih iskustava. Boga pitaj. Super mi je bilo:

kad je ona pocela da se zajubljuje u one druge procesore, pa je on pita sa koliko njih je u kontaktu, a ona kaze sa xy hiljada, a onda je on pita u koliko njih je zaljubljena, a ona ko iz topa: u 691. :D

Link to comment

ma ne zezam se. nisam gledao film niti imam bilo kakvo mišljenje niti predubeđenje o njemu.samo kažem, odnosno pitam se, da li se malo preteruje sa tolikim pokretanjem tema o pojedinačnim filmovima i koliko vidim u više od 90% slučajeva se radi o holivudskoj produkciji.sad bi ja mogao da pokrenem temu o:2 GunsAfter EarthCaptain PhillipsEscape PlanEnough SaidIron Man 3JobsLone SurvivorPain & GainParanoiaPrisonersRed 2RushThe Internship....etc..........

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Meni bio onako. Ne mogu da kazem da je krsina, ali nije mi ni narocito sjajan film.Mogu da zamislim da tako nesto postane regularnost. Mislim, ne znam jos uvek kako se moze razviti vestacka intuicija, sem nekakvim storidzom masovnog broja raznih iskustava. Boga pitaj.Super mi je bilo:

kad je ona pocela da se zajubljuje u one druge procesore, pa je on pita sa koliko njih je u kontaktu, a ona kaze sa xy hiljada, a onda je on pita u koliko njih je zaljubljena, a ona ko iz topa: u 691. :D

Meni je to bio i najbolji deo, sto vrlo lako mogu da zamislim tu buducnost opisanu u filmu. Svaki detalj deluje promisljeno i logicno, cak je i kostimografija upadljivo retro, izgleda da ce farmerke ispasti iz mode :D

I nije 691 nego 641, molim lepo, nije Samantha nekakva... :mad: I nisu procesori nego drugi operativni sistemi i ljudi.

Edited by Calavera
Link to comment

ali je taman u toj samantinoj transformaciji ubacen i razgovor sa alanom wattsom, koji je popularisao istocnjacku filozofiju na zapadu. pa njena ai/ softverska recenica "sto vise volim, vise ima mesta za ljubav prema drugima" moze da ima i egzoticnu interpretaciju.

skarletica je opet pokazala svoj raskosni netalenat za pevanje:http://www.youtube.com/watch?v=pIBaV6oxZwc

Edited by Takeshi
Link to comment
Meni je to bio i najbolji deo, sto vrlo lako mogu da zamislim tu buducnost opisanu u filmu. Svaki detalj deluje promisljeno i logicno, cak je i kostimografija upadljivo retro, izgleda da ce farmerke ispasti iz mode :D

I nije 691 nego 641, molim lepo, nije Samantha nekakva... :mad: I nisu procesori nego drugi operativni sistemi i ljudi.

Čekaj, nisam baš pažljivo taj deo pratila. Samantha je komunicirala sa drugim operativnim sistemima ili su se drugi ljudi povezivali sa Samanthom?

Edited by MayDay
Link to comment

Čekaj, nisam baš pažljivo taj deo pratila. Samantha je komunicirala sa drugim operativnim sistemima ili su se drugi ljudi povezivali sa Samanthom?

I jedno i drugo. Spajala se sa drugim operativnim sistemima (recimo gorepomenutom OS-inkarnacijom Alana Wattsa), a u isto vreme bila OS gomili drugih ljudi pored Theodorea.

Link to comment

Samanta se razvijala intelektualno + emotivno svetlosnom brzinom, dok je Theo osto.. pa samo jeno biche ljucko... i tak se Samanti svidlo pa je tela jos... i jos i jos....... sto je njega, jelda, pocelo da ubija... [reko ja too much love will kill ya]...... i tak je ona otisla.. i sve je to kool.. but not for mankind..... al i dalje preferiram eternal sunshine of the spotless mind

e.. evo sta mi se svidlo, recimo;Romance is eternally imperfect, whether your partner is made of flesh and blood or coding. You don’t need artificial intelligence to figure that out.

Link to comment

... poruku; ne trazi idealnu partnerku? neam pojma, meni je sve to uvrnuto do jaja... ja cak i s mojom Siri iz ajfona, ili ne "komuniciram" il je zajebavam.... ril pipl ril pešn.. slobodno me zovi old fešn

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...