Jump to content
IGNORED

natural born rock star!


MocaVukotic

Recommended Posts

Hm, on je više nekako čovek od statement-a nego nekakav rock star.
Jeste i to, ali meni je nekao bas rock star: ima 'zivotnu pricu', prepoznatljivi ajtem (cvidze), friz, etitjud... sve je tu. :cool:
na koga [boga] drugoga tacno misis :cool:
Na Dzindzer-Elvisa, na koga drugog ;)
Link to comment
Jeste i to, ali meni je nekao bas rock star: ima 'zivotnu pricu', prepoznatljivi ajtem (cvidze), friz, etitjud... sve je tu. :cool:
Mož' i tako da se gleda.Svakako, nije svodljiv na jednu odrednicu.
Link to comment

pa dobro jbt, ja ga ne bih nikad stavio, ali može da prođe, jebi ga original je.edit - nemam ništa protiv radikalnijih primera, ne kenjaj, samo primećujem

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Osecam da treba da branim svoj izbor, a ni sam ne znam kako. Nek ostane da je Lennon samo moj rock star :)Evo da se iskupim, kacim coveka kog, cini mi se, jos niko nije kacio, a kom je DNK lanac izgledao ovakoR - SO - TC - AK - RElvis%2BPresley.jpg

Link to comment
samo da prijavim da mi se džasvi kako ide topik, tj. da je dobro shvaćena ideja. možda par radikalnijih primera, al dobro, što bi rekla petrija c'est la vie
Nemoj prerano da se opuštaš - u svakom trenutku mogu da ti tu krnem fotku Doris i zatvorim topić.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...