Jump to content

Soči 2014 - o svemu i svačemu

Tolaa

Recommended Posts

Carolostadien

amerikanci su uzasni, ali uzasni. ja sam vijao NBC streamove zbog hokeja, jer slusao sam britance kako rade basket, i nije bas vrh... ali jednostavno su neslusljivi. pricaju o tome kako su prazne tribine(sto uopste nije ni blizu istine) i daju primer neke nebitne tekme iz zenskog hokeja(biatlon, trcanje, skokovi, klizanje, sve je stalno dupke puno)

Amerikanci stvarno previše seru, ali za tribine se baš i ne slažem. Naravno da nije prazno, nije čak ni poluprazno, ali i meni se čini da je ovo jedna od lošije posjećenih Olimpijada (u modernije vrijeme naravno). Nađe se na dosta toga podosta praznih mjesta. Je, trčanje je recimo čep, to stoji. Ali na skijanju pa i skokovima ima "lufta". Snowboard, freestyle ski i to još gore. Zašto bi itko normalan uživo gledao bob, sanjkanje i skeleton mi ionako nije jasno (mislim, jer ne vidiš stazu, vidiš kako nešto projuri kraj tebe u pola sekunde) pa to neću spominjat :)

Kažem, da se ne shvatimo krivo, nije loše, nije prazno. Ali nekako sam u zadnje vrijeme na OI navikao da je ono - koliko je mjesta, toliko je ljudi. U Sočiju ipak nije baš tako.

Edited by Carolostadien
  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tolaa

77

• freakns

33

• Zaz_pi

32

• teacher

25

Top Posters In This Topic

Popular Posts

kir Janje <_<

Evo Kuma� opet na PTC2 - reportaza iz Socija radni naziv Soci bode oci :-)

Прво јуначине     Руси су дали сваком свом освајачу злата $110 000, сребро $69 000, бронза $47 000.   Затим и коначна табела ЗОИ     Толико за крај.

Ženska karling reprezentacija Velike Britanije na pragu je plasmana u polufinale! Na krilima fantastične Ane Sloun, kojoj se kasnije pridružila i iV Murhed, Britanke su jutros porazile domaćina Rusiju sa 9:6 i tako obezbedile barem "baraž" - dodatnu borbu za polufinale ...

U slučaju da danas po podne savladaju Dansku (u šta ne treba sumnjati jer Ana Sloun u Sočiju pruža svoje igre karijere!), Britanke će se automatski plasirati u dalje takmičenje ...

Edited by stoka

Počeo je karling meč ženskih ekpa Britanije i Danske koji odlučuje o mnogo čemu ...

Nakon uspavanog starta i vođstva Dankinja 2:0 posle prve runde, Britanke polako ulaze u prepoznatljiv ritam. Jedno odlično "čišćenje" kruga od strane Ane Sloun u osmoj "ruci" i sjajno valjanje Murhedove u finalnoj "ruci" ... Trenutno je 2:1 za Dankinje ...

mene je Anna Sidorova razocarala, pa necu ni da ispratim finalne borbe karlinga... krenule su extra, dve pobede protiv Danske i US of A, i onda velika prednost protiv Kine zasrana vrhunski :isuse: nakon toga su se vise/manje raspale. inace, i ostale 3 u sastava Rusije mogu slobodno u lingerie modele! bolje bi im islo nego karling...

Preokret u Sočiju! Britanke posle četvrte runde vode sa 3:2. Odlično su "zatvorile" krug pre poslednje "ruke" Dankinja ...

Edited by stoka

Dankinje posle "poluvremena" uzvraćaju pobedom 2:0 u šestoj rundi za ukupno vođstvo od 4:3, ali onda Britanke u sedmoj rundi u furioznom naletu preokreću na 6:4! Neponovljiva Ana Sloun u sedmoj "ruci" ponovo čisti krug od danskih kamenova, a Murhedova u dva valjanja donosi Britankama 3 boda ...

Edited by stoka

Kakva pobeda Dankinja! Gubile su 7-4 pred 10. end, u njemu uzele 3 poena i na kraju pobedile u ekstra endu. Britanke su dosle kao ubedljivo najvece favoritkinje, ali sa ovakvom igrom ce biti dobro ako se docepaju bilo kakve medalje.

ukljucih u pauzi skokova umetnicko klizanje, ijao jbt, sto je ovaj ice dance glupa stvar. nista mi nije jasno. oni se nesto vrte i masu rukama, i kao to je sada WOW. niti skokova, niti brzine, niti nekih teskih izbacaja... jedino sto mu ona nabode klizaljke kod porodicnih dragulja, pa eto, malo je opasno, ali to je 3 sec od 4 minuta. ostalo vreme samo mlate rukama.

i dobise neki ameri tozla, rekose na BBC da je vise nego zasluzeno. meni su realno svi izgledali isto(makar 4 para sto sam video)... mada je ona nesretna toliko grdna da joj jos 3 zlata nece pomoci :(

ukljucih u pauzi skokova umetnicko klizanje, ijao jbt, sto je ovaj ice dance glupa stvar. nista mi nije jasno. oni se nesto vrte i masu rukama, i kao to je sada WOW. niti skokova, niti brzine, niti nekih teskih izbacaja... jedino sto mu ona nabode klizaljke kod porodicnih dragulja, pa eto, malo je opasno, ali to je 3 sec od 4 minuta. ostalo vreme samo mlate rukama.

i dobise neki ameri tozla, rekose na BBC da je vise nego zasluzeno. meni su realno svi izgledali isto(makar 4 para sto sam video)... 

Ukinuti plesne parove zato sto Frik misli da su glupi! Zapravo, ukinuti sve sto nije opasno! Da skacu i imaju teske izbacaje, ne bi bilo razlike izmedju plesnih i sportskih parova. A plesni parovi su najumetnickije sto je ostalo od UMETNICKOG klizanja, ostalo sve vise postaje akrobatika, sto je u redu, ali treba imati i nesto razlicito.

mada je ona nesretna toliko grdna da joj jos 3 zlata nece pomoci  :(

Devojka ima zlato, srebro i bronzu sa OI, dvostruka je svetska prvakinja, ima jos gomilu drugih nagrada i izuzetan talenat, prenosi muziku u pokret onako kako malo njih to radi, ispunila je verovatno sve svoje snove i sve sto je sebi zacrtala u karijeri, ali zivot joj je potpuno promasen zato sto (po tvom misljenju) nije lepa. Dobro™.

i dobise neki ameri tozla, rekose na BBC da je vise nego zasluzeno. meni su realno svi izgledali isto(makar 4 para sto sam video)... mada je ona nesretna toliko grdna da joj jos 3 zlata nece pomoci :(

Ukini sebe

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...