Jump to content

Нордијско скијање

Korki

Recommended Posts

A Charlotte Kalla je moj licni pobednik ovih igara. Svako normalan bi odustao nakon sto je obezbedio bronzu. Ali ne, ona je samo jos pojacala, znajuci da i ako stigne Finskinju i Nemicu, da su ove dve sigurno izgubile manje snage, uz to je Nemica sprinterka. Kada sam video da ih prestize, osecao sam se kao da opet gledam poslednjih 100m u 400m prepone na proslom SP u atletici.

:o Frice!!! Nas dvoje cemo se u necemu sloziti od reci do reci! :o Bas sam juce pokusavala da se setim kad sam poslednji put urlala na TV kao juce za Kallu, i sad si me podsetio, letos, Bekriceva trka. Drugarica Svedjanka koja je poprilican ekspert za cross country (i u kategoriji zena sportskih frikova :D me sije za 3 duzine) mi je jos pre pocetka Igara rekla da ce Kalla da uzme bar 3 medalje. Bice iznenadjenje ako ne uzme jos jedno zlato na 30 km. A ovo juce mi je drugi omiljeni momenat ovih igara, odmah iza Tininog zlata. :)

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

31

• KennyDalglish

32

• Tolaa

25

• Korki

32

slagali bi se nas dvoje mnogo cesce, samo kada bi htela da me slusas :P

i vidis da se nismo skroz slozili. i meni je drugi omiljeni momenat dosadasnjih igara trka stafeta, ali prvi mi nije Tinino zlato, vec Rusija-USA tekma u hokeju (neka slovenka tamo uzela medalju, mos misliti :P //flame suit on... sakrivanje od Maucija, Naa i Rennea )

Jos jedna medalja za SWE! :Hail: Odlicna Stina Nilsson na kraju, a ima samo 20 godina. Nisu uzeli nijednu samo u zenskom sprintu.

da je Charlotte startovala bili bi zlatni opet :fantom: :D (znam da ne bi :P) ovako je cekamo da objasni na 30km :)

u muskom navijam za Rusiju iako nema boga Legkova... Norveska uopste ne izgleda dobro u prvih 5 minuta....

• Create New...