Jump to content

Нордијско скијање

Korki

Recommended Posts

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

31

• KennyDalglish

32

• Tolaa

25

• Korki

32

Изненађења су испадање Колоње и Кријукова. Нортуг је имао пуно среће али оно што сам виде неће се пуно 'леба најести.

Испаде Бјорген, слично нешто као Кријуков. Лоша тактика са пуно чекања и онда лоша позиција и готово, не може да прође у финишу. Испала и Херман, то се дешава често у спритну јер се превише чека.

Edited by Korki

Невероватно. Јоенсон, који се практично предао, осваја бронзу због Голерсена и Хелнера који је направио карамбол. Лепо сам рекао да не треба да иде у спринт. Устјугов ни крив ни дужан настрадао, и то му још штап пукао, имао је шансу за бронзу. Невероватно како људи константно тактизирају са чекалицом иако знају да постоји велики ризик од овако нечега у спринту.

Edited by Korki

Штета али је сам крив што толико тактизира. То се зна да у спринту постоји велика шанса за овако нешто. Надам се да се Хелнер није тешко повредио јер га Устјугов прегазио по ногама.

Мислим да је норвежанин Глоерсон све започео. Од када пратим ове дисциплине дивим се Норважанима али их ни не волим. Редовно када су нека велика финала нешто направе. Овде је нехотице али често су изузетно прљави.

• Create New...