Jump to content

Нордијско скијање

Korki

Recommended Posts

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

31

• KennyDalglish

32

• Tolaa

25

• Korki

32

Ако дошу у групи до циља Бјорген би требало да узме јер је најбоља спринтерка у групи. Тереза Јохауг мора да покуша раније да се одвоји ако хоће злато.

ne vredi... pojela je Bjoergin u poslednjih 100m... ali ogroman :ziga: za Charlote KallaWeng bronza, Johaug sama sebe unistila... Saarinen, kao sto sam i ocekivao, nije mogla ovo da isprati...bice pakao pobediti Marit ovde...Ruskinje, znao sma da su pale u poslednje 2-3 godine, ali ovo je sramota :isuse:

ne vredi... pojela je Bjoergin u poslednjih 100m... ali ogroman :ziga: za Charlote KallaWeng bronza, Johaug sama sebe unistila... Saarinen, kao sto sam i ocekivao, nije mogla ovo da isprati...bice pakao pobediti Marit ovde...Ruskinje, znao sma da su pale u poslednje 2-3 godine, ali ovo je sramota :isuse:
Рускиње већ дуже времена на дистанци нису међу знајчаним такмичарима. Већ подоста је ту Бјорген, Ковалчик, још пар Норвежанки, понекад се убаци понека Швеђанка или Финкиња.А, сада на 5 километара брзо клизање и да видимо да ли неко може да угрози Свена Крамера за злато, што ће бити тешко.
Saarinen izgleda otpada. 'Ajde Charlotte!
verovatno ne vredi 40 milijardi, ali moras priznati da Laura kompleks izgleda prelepo :Pi odlicno postavljen, kratka ostra brda, blagi spustovi, sem jednog koji ulazi pravo u ostru krivinu... tehnicki bas kako valja...
verovatno ne vredi 40 milijardi, ali moras priznati da Laura kompleks izgleda prelepo :Pi odlicno postavljen, kratka ostra brda, blagi spustovi, sem jednog koji ulazi pravo u ostru krivinu... tehnicki bas kako valja...
Izgleda odlicno, ne kazem, skoro sva borilista koja sam do sad videla su bas lepa. :)Kalla za jos bar jednu medalju, mmw. U vrhunskoj je formi.

Јустина је боља у чистом класик стилу. Али биће само један класик за њу јер на тимски класик тешко да може да рачуна. Можда у спринту нешто, зависно од стазе. Али ми се чини да није у доброј форми.

Сви фаворити су у водећој групи. Руси морају напасти раније пре последњих пар стотина метара јер ако дођу у групи са Нортугом и Колоњом немају шанси.

Не знам да ли ће се Руси жалити на оно улетање Сундбија на циљу? Главни такмац Колоње, Легков, је изгубио штап на успону километар до краја. Али сам је крив је се завлачи у групу где се такве ствари дешавају.

Ипак не верујем да ће да се жале јер тешко да ће им проћи јер је Сундби био испред.

Edited by Korki

Rusi ce se zaliti sigurno, e sad sta ce sudije odluciti?Norveski komentatori mudro cute :) i ne spominju situaciju u finisu.Sve pohvale Kolonji, skoru celu sezonu je pauzirao.PS. evo sad ipak i norvezani raspavljaju o finisu i plase se da bi mogli izgubiti medalju.

• Create New...