Jump to content
Korki

Нордијско скијање

Recommended Posts

Timmi

jos da pitam, koje pozicije idu u koje polufinale?

KennyDalglish

Iz prve dve grupe u prvo, iz druge u drugo, iz trece grupe pobednik u drugo, a drugi u prvo, svedjanka je usporila u trecoem 1/4 finalu i pustila norvezanu ispred.

KennyDalglish

Au, kako je jak Justjugov na usponu, a Northug se ipak provuce u polufinale po vremenu, Kolonja :isuse: dva puta pada

Edited by KennyDalglish

Korki

Изненађења су испадање Колоње и Кријукова. Нортуг је имао пуно среће али оно што сам виде неће се пуно 'леба најести.

KennyDalglish

Kakvo 2 polufinale za zene, i Bjørgen i Herman i Visnar ispadose

Korki

Испаде Бјорген, слично нешто као Кријуков. Лоша тактика са пуно чекања и онда лоша позиција и готово, не може да прође у финишу. Испала и Херман, то се дешава често у спритну јер се превише чека.

Edited by Korki

Korki

Каква легенда овај Гафаровхахахаа

Mauci

MEDALJAAAAAAAAA :DBravo Vesna :Hail:

Timmi

kako je falla izdominirala od pocetka do kraja. medalja za sloveniju.

Korki

Невероватно. Јоенсон, који се практично предао, осваја бронзу због Голерсена и Хелнера који је направио карамбол. Лепо сам рекао да не треба да иде у спринт. Устјугов ни крив ни дужан настрадао, и то му још штап пукао, имао је шансу за бронзу. Невероватно како људи константно тактизирају са чекалицом иако знају да постоји велики ризик од овако нечега у спринту.

Edited by Korki

Timmi

najveca steta zbog ustiugova, on je, cini mi se, jedini imao sansu da se bori za zlato.

Korki

Штета али је сам крив што толико тактизира. То се зна да у спринту постоји велика шанса за овако нешто. Надам се да се Хелнер није тешко повредио јер га Устјугов прегазио по ногама.

Korki

Мислим да је норвежанин Глоерсон све започео. Од када пратим ове дисциплине дивим се Норважанима али их ни не волим. Редовно када су нека велика финала нешто направе. Овде је нехотице али често су изузетно прљави.